Wpis z mikrobloga

@LandrynkowyKalabrakSpustoszenia no właśnie takich jak teraz kupiłam to jeszcze nie widziałam. Mają bardzo grube i duże kulki. Też mam herreianusa i bardzo mi się powyciągał chociaż po przesadzeniu już robi się coraz ładniejszy! Ciekawe jak te będą rosły ( ʖ̯)
no właśnie takich jak teraz kupiłam to jeszcze nie widziałam. Mają bardzo grube i duże kulki. Też mam herreianusa i bardzo mi się powyciągał chociaż po przesadzeniu już robi się coraz ładniejszy! Ciekawe jak te będą rosły ( ʖ̯)


@illa_a: przycinałaś końcówki żeby nie wydłużał się, a robił masę? Ma to zastosowanie u sukulentów?
@LandrynkowyKalabrakSpustoszenia ja pozawijałam przy przesadzeniu te dłuższe pędy na górze żeby się ukorzeniły i teraz puszcząją nowe pędy. Przycinam tylko jak widzę że końcówka jest wyłysiała albo obsycha. Nie wiem czy dobrze robię ale jak narazie działa
@magnes125 ja jak patrzę na ceny roślin na stronach w necie albo w kwiaciarniach to aż mnie skręca. Dobrze że mam już obcykane wszystkie okoliczne miejscówki z roślinami xD