Wpis z mikrobloga

Siemano kj, dynamiczność to najcenniejsza waluta na rynku matrymonialnym! Możesz być niezbyt urodziwym patusem, ale jak jesteś pewny siebie i wygadany bez problemu przygruchasz sobie jakąś karyne. Dynamiczność daje ci praktyczną pewność że uda ci sie zbajerować i użądlić jakąś samice. Ładna morda bez dynamiczności to ciężki miks, szanse masz spore ale musisz wykrzesać z siebie choć odrobine tej zasranej dynaminy. Będąc dzikusem musiałbyś wyglądać jak #!$%@? Klaudiusz by zainteresować sobą kobiety. 40% dynamina 25% morda 15% wzrost 12% sylwetka 8% status tak to sie ma (ogólnikowo) ja jako w miare dobrze wyglądający dzikus i tak niemam szans, jestem jak te pudełko z jajkami w którym rozbiło sie jedno czy dwa, kobiety odkładają mnie na bok jak gówno.
#przegryw #blackpill
  • 11
@KontrastWykop: duzo racji. Znam gościa 9/10, morda jak z obrazka, wysoki, brawurowa jazda na motorze itp. Często podłapuje kontakty z laskami, tylko jakimś cudem jego relacje się jebią bardzo szybko i przeważnie nie dochodzi nawet do ruchańsko. Na początku się zastanawiałem co jest z nim nie tak, aż raz go spotkałem na stacji jak rozmawiał ze "swoją". Dołączyłem do nich i z tego "super chada" zmienił się w jakiegoś mięczaka, mówił