Wpis z mikrobloga

Uszanowanko, pierwszy post, chociaż przeglądam tag od dawna.

Czy ktoś przesiadał się z jednej platformy na inną (w moim przypadku Xbox -> PlayStation) i miał problem z punktami COD? Wczoraj zauważyłem, że moje 1700 punktów COD w dziwny sposób zniknęło. Poszukałem trochę na własną rękę i okazuje się, że na PS na którym gram obecnie mam tych punktów 0, a na Xboxie mam faktycznie te brakujące 1700. Zastanawiam się jak to będzie wyglądało w przypadku następnego Season Passa, którego z oczywistych względów kupię z punktów z konta Xbox, ale chciałbym, żeby odblokowane punkty z Season Passa zostały już na PS. Zastanawiam się czy poniższe rozwiązanie będzie wystarczające, czy może pojawią się komplikacje:
- kupić nowego passa z punktów z konta Xbox (jedyne rozwiązanie jakie wchodzi w grę, skoro punktów nie da się transferować za pośrednictwem jednego konta Activision na dwóch różnych platformach)
- odpięcie konta Xbox od konta Activision
- levelowanie Battle Passa już wyłącznie na PlayStation

Brzmi sensownie, ale obawiam się, że z jakiegoś powodu punkty mogą lecieć w "nicość", czyli odpięte już konto Xbox dlatego, że pochodzą oryginalnie z konta Xbox?

Zawsze mogę spytać supportu Activision, ale z tego co czytałem, jest to jeden wielki dramat i można tygodniami czekać na odpowiedź, która koniec końców będzie jedną wielką copypastą.

Byłoby miło, gdyby ktoś z grających tutaj miał podobną sytuację.

#cod #callofduty #warzone
  • 2
Punkty lecą niezależnie, więc passa kupisz na Xbox i będzie działać na PS, miałem tak między x a PC( część punktów leciała tu a część tam, nie musisz odpinać ale tam gdzie zbierzesz na pass tam kupisz kolejnego