Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: bo ja wiem czy teraz, mój seat ma 15 lat ¯\_(ツ)_/¯
jak zgasisz silnik to tak długo jak masz kluczyk w stacyjce to ci radio będzie grało
ogólnie to już się z radiami nie bawię bo szarpnąłem się na emulator zmieniarki, oryginalne radio i mi przynajmniej pasuje do reszty auta i gra jak należy
  • Odpowiedz
  • 1
@gusguster na allegro kupowałem, koleś miał długo konto i same pozytywy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Zgrywajac_twardziela To już nie na moją głowę. Rozpiolem, jeszcze raz podłączyłem, lekko podociskałem wszystko i teraz zobaczymy. Bo ustawienia muzyki pamięta, nie pamięta tylko tego że wyłączyłem demo ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MrPawlo112 w niektorych autach trzeba zmienic zolty z czerwonym, czyli zasilanie z syglalem zaplonu. Czesto w instruckacjach instalacji radia jest to opisane plus dodtakowo daja zlaczki elektryczne
  • Odpowiedz
  • 3
@99881122 @Pangia @gusguster @Zgrywajac_twardziela @steemm Dobra, jak napisałem tak zrobiłem. Czyli wszystko jeszcze raz podpiąłem, upewniłem się że kable mają miejsce, wszystko podociskałem i odpukac działa, tylko mnie zadziwiło że jak leci muzyka i wyjmę klucze to jeszcze radio trzyma, ale jak wyłączę i pokazuje godzinę to się od razu wyłącza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie działa ()
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: a tak se jeszcze przypomniałem że w nowszych autach jak zgasisz silnik to radio gra ale tam przez 10 czy 15 minut, potem musisz odpalić silnik, takie zabezpieczenie przed wyczerpaniem akumulatora
trochę głupie bo ja siedziałem w aucie nieraz i po 2-3 godziny z włączonym radiem i odpalał z pierwszego kopa rozrusznika
  • Odpowiedz