Wpis z mikrobloga

Czy jest sens przed kupnem Animal Crossing spróbować sobie Strawdew Valley, żeby sprawdzić, czy w ogóle taki styl rozgrywki się spodoba, czy raczej nie, bo to kompletnie inne gry?
#nintendoswitch
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@elliott: z tego co wiem o animal crossing (nie grałem ale rozważam więc research był gęsty) to są dwie różne gry. W stardew raczej budujesz swoją farmę, różne maszyny, ma duże pole do optymalizacji żeby farma działała jak najlepiej i przynosiła największy zysk. W animal crossing chyba nie budujesz żadnych maszyn to raczej taki sandbox. Tak czy inaczej polecam stardew, trochę godzin w to wpakowałem i nadal wracam co jakiś
  • Odpowiedz
@elliott: To dwie kompletnie inne gry. Stardew Valley jest o budowaniu farmy, a Animal Crossing to raczej gierka bazująca na budowie relacji, nie jest tak, że jak się lubi jedno to lubi się drugie. Ja np. lubię stardew valley, ale animal crossing mi jakoś nie pasuje, za dużo tam biegania i czytania zamiast faktycznej gry i planowania (jak w SW)
  • Odpowiedz
@elliott: Wszyscy zachwalali SV ale gra nie dla mnie nudzi się szybko, plus jednak trzeba dbać o uprawy. Zainstalowałem ostatnio na 3ds AC i o dziwo całkiem sympatyczne. Duzo prostsza, taki mobilniak. Pewnie można to grać setki godzin, a SV to chyba na 50 starcza.
  • Odpowiedz