Wpis z mikrobloga

Hejka, znowu my - publikujemy wyniki #rozdajo z tego wpisu

Gratulujemy Mirkowi @Danielos88 - zgłoś się do nas na PW w celu wybrania nagrody.

TL;DR
Mirki i Mirabelki, rozumiemy, że na tysiące osób zawsze znajdzie się osoba, która może czuć się niezadowolona z jakiegoś produktu - stąd też pozostajemy w kontakcie z Wami i oczekujemy feedbacku zarówno pozytywnego jak i negatywnego.
Jeżeli jednak wyniknie jakikolwiek problem z naszymi produktami to jesteśmy zawsze otwarci na ich rozwiązanie. Support jaki dajemy to nie tylko serwis ale też doradzamy. Powtarzamy: może się zdarzyć, że jakiś produkt będzie miał wadę i bierzemy to również pod uwagę. To co wyróżnia nas to bardzo niski stopień reklamacji i to produktów "droższych" jak i tych tańszych, bo prowadzimy takie wewnętrzne analizy. Jeżeli macie jakiś problem z naszym produktem, napiszcie do nas tutaj, na pw albo bezpośrednio do działu wsparcia zawsze chętnie pomożemy.

Nie uważamy jednak, że wyzwiska w naszą stronę są dobrym sposobem na rozwiązanie jakiegokolwiek problemu, ale nie mamy zamiaru tolerować szkalowania naszej marki, a tym samym usuwania naszych komentarzy, bo są opowi nie po drodze. Nie będziemy się też na nikogo obrażać.
Masz możliwość zrobienia testu produktu? Porównania go z innymi? Jesteśmy otwarci na współpracę o czym przekonało się już kilku Mirków.

Ps. Nikt z wykopu nie jest przez nas przekupiony, a na tego typu zarzuty nie zamierzamy nawet odpowiadać.
Jeśli komuś nie pasuje nasz produkt albo marketing to cóż, nie zmuszamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

www.savio.net.pl

#pcmasterrace #savio
Pobierz SAVIO_multimedia - Hejka, znowu my - publikujemy wyniki #rozdajo z tego wpisu 

Gra...
źródło: comment_1590068118h0yMK2cMlBehNPC6ROUokN.jpg
  • 22
@SAVIO_multimedia: Dorzucę swoje grosze jako troll savio. Do wszystkich tych co uważają, że łączą mnie jakieś specjalne relacje z savio. Nie łączą żadne, nawet biznesowe. O ile kiedyś komentowałem ich wpis co wyglądało jak totalne wazeliniarstwo tak teraz robię to sporadycznie przez wojnę jaką prowadzę z moderacją. Fajnie, że wszędzie dostaję z góry łatkę przekupionego trolla. Wiecie co od nich dostałem? Ale wiecie tak naprawdę? Podkładkę którą wygrałem w normalnym rozdajo
I bardzo dobrze ja na waszym miejscu bym ich ma #czarnolisto dawał z miejsca. A co do waszych itemasow polecam mocno. A jak jakiś dureń napisze ze się nie znam to polecam foto z załącznika. Tak uważam ze podkładka savio lepiej wie ślizga od logi i jej używam częściej. Miałem qck ale się popsuła. Vertigo sluza jako zamiennik corsarzy - lepiej słuchać w grach ale są na kablu i niestety zmuszony jestem
Pobierz Matth - I bardzo dobrze ja na waszym miejscu bym ich ma #czarnolisto dawał z miejsca....
źródło: comment_15900692829o5A33uIJcklAmG1b0j13M.jpg
@SAVIO_multimedia: Tak, logi używam jako ładowarki indukcyjnej XD zreszta już się w rogu mi odkleił a nie mam go nawet 3 miesięcy. Wasze produkty chwale bo cena do jakości to jakiś sztos. W rodzinie i po znajomych to już wiele osób ma wasze produkty bo są po prostu fajne i w dobrych cenach idzie je dostać!
@SAVIO_multimedia: za głośna, czekam na cicha ;)


Też ostatnio szukam czegoś takiego. W dzień, to spoko - można pograć i popracować na mechaniku. Jednak mając rodzinę, to z czasem warto pomyśleć o ich spokoju. Cicha myszka i klawiatura poszukiwane!