Wpis z mikrobloga

@anon-hriedk: ograniczenie wolności =/= kara ograniczenia wolności XD jak szukasz tutaj intelektualnych inwalid i pelikanów, to źle trafiłeś - tacy siedza na #neuropa.

P.S. nawet gdyby ten fikołek ci się udał, to nadal kara ograniczenia wolności nie jest karą pozbawienia wolności.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Przerażająca nie jest akceptacja dla tradycyjnego modelu rodziny, ale brak akceptacji dla czegokolwiek innego niż uświęcony #!$%@? w Bogu związek nastawiony na dostarczanie bombelków.
  • Odpowiedz
odbiciem tego co większość społeczeństwa uważa.


@laphroig: poproszę o źródło stwierdzenia, że rodzina babcia + mama + dziecko nie jest w polsce akceptowana (w końcu to też rodzina dwie kobiety + dziecko).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laphroig: Czekałem na to. No to klasycznie - Bosak rozróżnia ludzi, którzy promują ideologię LGBT od homoseksualistów, którzy zwyczajnie urodzili się z takimi predyspozycjami. Powiedział nawet, że homoseksualista mógłby być członkiem Ruchu Narodowego, więc w którym miejscu chce on zamykać do więzienia za sam fakt, że komuś się podoba osoba tej samej płci, bo tak napisałeś?

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/homoseksualista-moze-nalezec-do-ruchu-narodowego-twierdzi-krzysztof-bosak-wyjasnia-jakie-warunki-musi-spelnic-aa-cW9e-GpL8-7kkH.html

Osobiście zwisa mi ta kwestia, dla mnie mogliby i sobie maszerować, ale zwyczajnie
  • Odpowiedz