Wpis z mikrobloga

Cześć.
Ostatnio mam problem z Kindle Paperwhite 4. Kiedy przesyłam książkę, jakakolwiek, w jakikolwiek sposób na Kindle, nie widzę okładki na urządzeniu. Pojawia się na chwile po załapaniu, że jest nowa książka, a potem znika i już więcej się nie pojawia. Nieważne czy wgrywam przez Calibre, czy przez maila. Ktoś już miał coś takiego? Ktoś z tym sobie poradził?
Dodam, że wygrywałem jeszcze raz książki, które wcześniej miały okładkę i znikała ona, wiec to nie problem z plikiem pewnie.
#kindle #ebook
  • 4
  • Odpowiedz
@Dankens5 Ja po zakupie ściągam na Calibre EPUB i konwertuje do Mobi. Dopiero ten Mobi wysyłam za pomocą aplikacji Kindle na czytnik i nigdy jeszcze się nie zdarzyło by nie było okładki. Natomiast jak wysyłałem Mobi od wydawcy to często okładki brakowało
  • Odpowiedz
@Dankens5: Tez sie zastanawialem czy konwertowac do AZW3, ale jednak pozostalem przy mobi z uwagi na mozliwosc wyslania kasiazki do chmury Amazonu za pomoca ichniej apki 'Send to Kindle'. Niestety, ale z AZW3 to nie dziala a wygoda wysylki ksiazek na czytnik bez uzycia kabla u mnie zwyciezyla.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dankens5: Wgrywam średnio jedna książkę na tydzień, wiec stwierdziłem że podłączyć co jakiś czas to nie problem, a z drugiej strony z ładnie sformatowaną, wyjustowaną książką mam do czynienia na co dzień ¯\(ツ)
  • Odpowiedz