Wpis z mikrobloga

Nie wiem co dzieje się na zapleczu opozycji, ale muszę przyznać, że o taką opozycję nic nie robiłem.

Być może jako warunek swojego startu Trzaskowski postawił wymianę doradców politycznych na takich, którzy rozumieją, że jeżeli ma się przeciwko sobie: opłacane ze spółek skarbu państwa "media niezależne"; dziennikarzy-symetrystów, według których "może i Marian Banaś utrzymywał kontakty z gangsterami, ale za to Schetyna nie ma charyzmy" i propagandzistów TVP Info, którzy teraz są królami życia, ale po upadku rządu PiS ustawią się w kolejce po zasiłek dla bezrobotnych; to nie można zajmować się "byciem damą" jak pani Marszałek albo bawić się w ciuciubabkę jak Kosiniak-Kamysz.

Jedyną techniką jaką rozumieją to fight fire with fire. Biorąc pod uwagę popłoch, jaki zapanował na medialnym zapleczu Partii, był to scenariusz, którego obawiali się najbardziej.

#polityka #neuropa #4konserwy.ru #wypad2020 #wyboryprezydenckie2020
  • 3
Trójkę


@grb71: A tu ci niespodzianka, niebawem Kazik wydaje nową płytę. Może w końcu nauczył się promocji i marketingu, bo do tej pory zupełnie mu to nie wychodziło. Zresztą, Staszewski od lat popierał PiS, więc dla mnie sprawa Kazika to zwyczajna "kłótnia w rodzinie", która wymknęła się spod kontroli.

Nie widzę tu jakiś wybitnych ruchów opozycji


@grb71: Troche ich było: przesunięcie ciężaru debaty publicznej na dalsze losy TVP; udane wtargnięcie
@TeczkiUkladyAgentury:
To z mojego fotela wygląda, że to TVPiS zapewnia Rafałowi mega atencję, bo TVPiS akurat się specjalizuje w wylewaniu błota na PO, a Trzaskowskiego to już mają wybitnie przećwiczonego z samorządowych.

Poza maseczkami Szumowskiego to bym jeszcze poczekał z pozytywną oceną. Sukces Nitrasa, że TVP musiało coś przełączyć, ale też sukces Cieszyńskiego, że miał smsy od Neumana pod ręką.