Wpis z mikrobloga

  • 12
@Kawaleriapl: wątpię, żeby Metz ryzykował swoim nazwiskiem publikując spreparowany dowód. To przykre, ale to się wydarzyło na serio ( _)
  • Odpowiedz
  • 0
@bczr ale o jakiej piosence oni rozmawiali? Tak, niby wiadomo mozna sie domyśleć ale na domyslach raczej polegac nie mozna bo to zaden dowód.
  • Odpowiedz
  • 0
@huudyy co jest jasne? Ja tam tytulu nie widzę. Dla mnie nic nie jest jasne. Ja nie polegam na domyslach i spekulacjach tylko na dowodach, a tu na razie żadnego nie widzę. Chca grzebać PiS to niech to robia dobrze, bo to tylko pokarm dla opozycji do krecenia gnoju bez żadnego dowodu. Ma byc #!$%@? czarne na bialym albo tego nie łyka m.
  • Odpowiedz
  • 5
@Myslim: o 2 w nocy pisał z pewnością o jakiejś innej piosence. Na pewno nie o tej, z powodu której wydał już kilka oświadczeń i rozpętał ogólnokrajową burzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Myslim: tak jak czarno na białym były robione maseczki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) idź Pan w #!$%@?, bo idąc twoim tokiem myślenia, to ja każda rozmowę powinienem nagrywać na wypadek jakbym chciał kogoś kiedyś #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
  • 0
@huudyy jak chcesz kogos #!$%@? bez dowodów? Na gebe? Zwykle pomowienia. Czyli ty jak cos powiesz to musi to byc prawda? Nie żartuj. Albo masz kwity na kogos albo #!$%@? trzy po trzy.
  • Odpowiedz