Wpis z mikrobloga

Jak mnie to #!$%@? jak drzwi do wszystkich klatek są pozamykane tylko do mojej są podparte kamieniem żeby banda debilnych drących ryja dzieciaków nie musiała używać domofonu.

##!$%@? ##!$%@? #osiedle #bloki
  • 7
  • Odpowiedz
@POSTER: u mnie każda klatka w każdym bloku na osiedlu ma te nowe domofony, gdzie można kodem otworzyć drzwi. Ale u nas oczywiście nie, bo na 11 mieszkań jedna sąsiadka się nie zgodziła, bo trzeba by było za to trochę dopłacić. A domofon i tak wymieniali na nowy, tylko starego typu :/
  • Odpowiedz
@POSTER: Znam ten ból. Kamienica centrum miasta- przez większość czasu był uszkodzony zamek. Jakiś rok temu został naprawiony ale co z tego skoro ktosiek przekluczał go w taki sposób, by rygiel stanowił odpowiednik Twojego kamienia. Miejskie żule wykorzystywały klatkę schodową by zaspokoić swoje potrzeby fizjologiczne.

Tym ktośkiem była sekretarka z Kancelarii notarialnej mieszczącej się w kamienicy. Nie chciało się jej odbierać domofonów :<
  • Odpowiedz
@proximacentauri: U znajomego była podobna sytuacja, w końcu zrzucili się i zapłacili za tą babkę, a ona nie dostałą kodu :D

Poza tym minus jest też taki, że jak ktoś niepowołany pozna kod to potem całe osiedle ma dostęp (sam znam kilka kodów z okolicznych bloków ;) )
  • Odpowiedz