Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: nie liczę, za jakość się płaci :) rozglądałem się za używkami na olx/allegro, ale nic nie znalazłem, w polskich sklepach też za bardzo tego nie widać.

Zbieram się za złożenie domowego zestawu do x-plane 11, czy wg Ciebie dużym problemem będzie jeśli dokupię tylko pedały (myślę o thrustmaster t.flight rudder, chyba, że polecasz jakieś inne) a przepustnicę i mieszankę będę póki co sterował z klawiatury?

Chciałem wstępnie kupić sobie używkę
@LosoweZnaki: Ja generalnie zrezygnowałem z pedałów na rzecz dżoja ze skrętną osią po przygodach z tflight i latam na zwykłym tanim logitechu bez #!$%@? sie.

No ale honeycomb zwłaszcza z nadchodzącym throotle robi wielkie łał - podobno pedały też zrobią ale za rok albo dwa
@suqmadiq2ama: dzięki, popatrzę - a co konkretnie może być źle z takimi pedałami?

Joystick póki co nie jest dla mnie opcją, bo samoloty na których docelowo planuję latać mają wolant, więc chciałbym sobie 'poćwiczyć' bardziej realistycznie niż mniej.
@LosoweZnaki: Konstrukcja licha, pedały muszą działać płynnie żeby dało sie sterować a trzymasz na nich swoje nogi które ważą tyle co ćwiartka wieprzka.

Te tanie thrustmastery po kilku dniach sie po prostu zacierały że musiałem zdejmować nogi i popychać pedały bez obciążenia palcami u nóg