Wpis z mikrobloga

W sklepie #reason właśnie trwa wyprzedaż, wśród przecenionych wtyczek można znaleźć emulacje klasycznych syntezatorów:

Yamaha DX7,
Ensoniq ESQ-1,
Roland Alpha Juno 2,
Roland TB-303,
RMI Harmonic Synthesizer,

Jest jeszcze parę maszyn perkusyjnych: (3 pierwsze można odpuścić z racji tego, że są oparte na samplach, których banki równie dobrze można załadować w Kongu albo Redrum):
Casio RZ-1,
Roland TR series: 707, 727, 808, 909.

Jeśli już macie swoje sprawdzone wtyczki piszcie śmiało, ja sam korzystam z tego programu od parunastu tygodni.

#reason #produkcjamuzyki #syntezatory
Pobierz bscoop - W sklepie #reason właśnie trwa wyprzedaż, wśród przecenionych wtyczek można ...
źródło: comment_1589825320dQbnWYRAj8hnF6WgeC3rVS.jpg
  • 3
@bscoop: Emulacja 303 to sztos. Jedna z najlepszych. Tutaj za 200 zł, było taniej jakiś czas temu. Chyba 30 euro. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie to super jest to, że oni co roku robią Maymadness i wiadomo, że coś można wyrwać.

Ja w tym roku VK-1 oraz VK-2 plus Selig Gain. Jestem szczęśliwy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bscoop: Z tego co widzę to 50% na The Legend od Synapse Audio w formacie rack extension, jak bym się nie wykosztował ostatnio na Reaktora to bym kupił, bo warto. Lubię Reasona, ma fajne wbudowane zabawki, a scream 4 to jest mega sztos.
@Banzai: THE Legend ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepiej jest brać w Synapse Bundle bo wtedy całość jest xa 400 zł, a tam są takie stosy w tym pakiecie. Niestety chyba ostatnio zmienili nie tylko nazwę firmy, ale i politykę finansową firmy bo nie robią tak dobrych promo.

Co do efektów to muszę powiedzieć, że Rack plugin FX i możliwość filtrowania Screamem kitow w Maschine albo brzmień w