Wpis z mikrobloga

Tylko przypominam, że to wykop jest oburzony na to co się odwala w Polsce. Społeczeństwo dalej ma wywalone i z chęcią zagłosuje na PIS.

Oburzenie dzieje się tu - w tej małej bańce informacyjnej.

Cała reszta łyka co zaserwuje szczujnia.

Swoją drogą nie wierzę że PiS odda władzę w demokratyczny sposób. Zaszli za daleko i skala patologii jest tak duża że potencjalna nowa władza mogła by ich zacząć z tego rozliczać.

#tvpis #polityka #polska
  • 27
  • Odpowiedz
@Michaelo_proteino: najbardziej przeraza mnie wizja czteroletniego burdelu i przestoju panstwa niz wizja pis. A moje poglady roznia sie od pisowych ale sa zupelnie przeciwne do trzaskowskiego i biedronia, dla mnie to klauni a nie politycy
  • Odpowiedz
@Mrbimbek
Ja wole przestoje i burdel niz dzialanie pisu gdyz sa nieobliczalni, natomiast w mojej ocenie nigdy juz nie mozna doprowadzic by byl z tej samej opcji rzad i prezydent, jak i do tego by jedna partia miala wiekszosc, chociaz tego drugiego nie unikniemy raczej przez dlugi czas.
  • Odpowiedz
@ciastko_do_kawy: Nowa władza będzie gdy Kaczyński umrze. Ludzie z PiSu sa zbyt głupi żeby zrobić cokolwiek samemu, będą jak dzieci we mgle. Gwoździem do trumny będzie walka o przywództwo w partii.
  • Odpowiedz