Wpis z mikrobloga

@SirBlake: Szczerze mówiąc to nie sądziłem, że Rostowski odejdzie/zostanie zdymisjonowany. Przecież to tak jakby przyznali się do porażki całej polityki rządu. A w ogóle to jeśli Tusk nie przyjąłby tej dymisji, to co się stanie, Rostowski będzie musiał trwać na stanowisku? :D
  • Odpowiedz
@Kamill: @fir3fly: Napisałem to jeszcze przed dementi i w sumie dalej taki scenariusz wydaje mi się realny, ale nie wiem czy to dobry moment teraz.

Nie wiem czy czytaliście ten link co dałem wyżej, ale w sumie taki scenariusz wydaje mi się realny. Jeżeli PO chce mieć jakiś "nowe otwarcie" - to tylko z nowym MF bo przecież Donald sam się nie poda dymisji. Tusk musi mieć kogoś
  • Odpowiedz
@SirBlake: od jakiegoś czasu jestem nie na bieżąco, więc dla mnie ta plotka była totalnym zaskoczeniem.

Gdzie tak napisałeś? Brzmi sensownie, ALE to byłoby przekreśleniem całej dotychczasowej polityki ekonomicznej (czy raczej - marketingu), po drugie - kto za JVR?
  • Odpowiedz
@fir3fly: napisałem to, ale nie wysłałem bo akurat poszło dementi.

ALE to byłoby przekreśleniem całej dotychczasowej polityki ekonomicznej


niby tak, ale z drugiej strony przy tak pikujących w dół sondażach i tak duża większość z dawnych wyborców PO w kierunek tej polityki nie wierzy i dla nich to też mógłby być ruch w dobrą stronę.

Są wymieniane trzy nazwiska Lewandowski, Rosati i Bielecki.
  • Odpowiedz