Wpis z mikrobloga

Swoją drogą to jest zaskakujące, że Perkz wraca na bota, bo miałem wrażenie, że oni po skupieniu i potraktowaniu poważnie wszystkich serii po pierwszej z mad lions to radzili sobie świetnie z capsem na bocie, ale tę decyzję jestem w stanie zrozumieć, bo wydaje mi się, że Caps jednak zbyt wiele doświadczenia na adc nie ma i nie zanosi się, żeby był mechanicznym Bogiem, postrachem całego świata na jakimś champie z bota. Z kolei Perkz na adc wnosi dużo więcej możliwości dla g2. Szanuję za eksperyment, ale też szanuję za takie podejście szukania jakiegoś optymalnego wariantu gry, odpowiednich taktyk i odpowiedniej strategii.

No i pewnie dowiemy się za rok w wywiadach o co konkretniej chodziło chłopakom z tymi zmianami, bo jak na razie to mało wiemy.
#leagueoflegends
  • 6
+Z hot newsów to jeszcze Veteran idzie do Fnatic, a to bardzo dobrze im wróży, bo gość jednak jest jednym z lepszych ziomeczków od analizowania tej gry. Gdziekolwiek nie pójdziecie, każde duże imię z lola wam powie, że szanuje Veterana.
@NonOmnisMoriar: wydaje mi się że caps jest za bardzo agresywny dlatego perkz wraca na adc, caps lubił robić playsy, czasami robił bardzo ryzykowne zagrania, które mu wychodzily i carrowal druzynke z adc jest taki problem, że nie może tego robić ze względu na mechanizmy strzelecow.

Oczywiście tylko zgaduję, może po prostu nie czuł się na linii albo perkz wolał adc.

Może też kwestia komunikacji im nie leżała z capsem na bocie.
@NonOmnisMoriar: myślę, ze największy problemem z Capsem jest to że jest strasznym coin flipem. Jak się zdarzy Craps na midzie to pod 2-3 deadach może się opamiętać i grać defensywnia a jego dalsze śmierci pociągną tylko jego a nie dodatkowo supporta.