Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dramatycznie mi idzie w tym sezonie. (°°

Gram od czasu do czasu na konsoli (ostatni sezon grałem dość dużo), skill nieszczególny, ale i tak trzymałem się na poziomie ~5% wygranych, okolice 1 kdr. W tym sezonie zagrałem 107 gier i wygrałem tylko raz... I to chyba przy drugiej grze. xD

Za 9 dni wróci rotacja map? Bo może na WE pójdzie coś lepiej, teraz nawet jak idzie świetnie, to wleci pod koniec walki 3 albo 4 ekipa i RIP.

Frustracja rośnie, a w paczkach złote skórki i heirloom shards...

#apexlegends
  • 5
@Theos: U mnie też dramat, walczę o utrzymanie k/d na chociaż 1.0 xD Matchmaking jest dramatyczny od patcha, nie wiem czy przy nim mieszali ale wrzuca mnie często na grę gdzie 1/3 to predy i diamenty a ja mam w teamie ludzików poniżej 50 lvl którzy robią 50-100 dmg, giną i instant quit :D No i rejestracja trafień to jest jakiś dramat, tak z 30% strzałów które dają efekt trafienia nie
@Theos: to rob lepsze winy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@el009: no ja caly czas na #!$%@? dostaje z triple take za 100 np bo po co ma wejsc no reg? we mnie? xDDDDDDD tylko ja co 2 strzal z wingmana za 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ledwo co lekko kd powyzej 2.0 trzymam bo sie grac nie da jak caly czas za
@Theos: u mnie to samo. W poprzednim sezonie KD 1.5, dwa sezony temu 1.7, a teraz ledwo 1.1 (,)
SBMM jest totalnie skopany, powinni pójść za Fortnitem i go wywalić. Jak ktoś chce tryhardować to niech gra rankedy