Wpis z mikrobloga

@AliPaczka:
Witam
Ostatnio kupowałem trochę na Alli, wszystko z ASS 0045. Przesyłki zamawiane w kwietniu szły normalnie około 14-17. Pod koniec kwietnia zamówiłem jeszcze jedną paczkę i tu tracking staną na 01,05 ‘‘Received by line-haul „. Potem zamówiłem jeszcze 2 przesyłki i po przejściu przez Chiny tracking staje na ‘’Received by line-haul „ A najciekawsze jest to, że kolejna paczka zamówiona 12 maja dostała dziś status ‘’Hand over to airline„ . Wszystkie przesyłki to ASS 0045 ktoś ma podobnie, pomoże wyjaśnić, o co w tym chodzi?
  • 4
@AliPaczka: Po statystykach na alipaczce nie widać opóźnień ASS 0045. A ja mam 3 przesyłki z dni 1-12 maja zatrzymane na statusie "Recived by line-haul" ta z 1 maja jutro będzie 3 tygodnie, jak tak stoi nigdy nie miałem czegoś takiego, te paczki mogły zaginąć? Zawsze myślałem, że samoloty Chiny – Belgia latają z tymi paczkami na bieżąco.
@AliPaczka:
Jedna z paczek właśnie ruszyła, pozostałe 2 nadal stoją, przy czym dopiero teraz zauważyłem, że jedna z nich zmieniła nr, też, 0045 ale inny. Czytałem o łączeniu przesyłek, ale wtedy wszystkie dostają ten sam tracking. A u mnie ta jedna ma zmieniony i nadal stoi na "Recived by line-haul"