Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kot_IK Dokładnie tak reaguję na twoje komentarze.
To jest śmieszne, że piszesz o zaoraniu, gdy ty jedynie zniesławiasz. Ale jak ktoś przyrówna cię do nazistów, to już się z tym nie zgadzasz.
  • Odpowiedz
@Volki: Źródło, które potwierdza to o czym pisałem. III Rzesza pozwalała na aborcje z jednej strony w części wypadków (osoby chore, „podludzie”). W innych karała śmiercią - stwierdzenie, że była legalna to gigantyczna manipulacja. Poza tym jeśli aborcja była legalna to po co był tam Centralny Urząd ds Zwalczania Homoseksualizmu i Aborcji? xDDD
  • Odpowiedz
Centralny Urząd ds Zwalczania Homoseksualizmu i Aborcji


@pites: "Centralny Urząd ds Zwalczania Homoseksualizmu i Aborcji" czy to z programu Konfederacja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@pites Ale dotyczyło jak najbardziej Niemek. Wystarczyło, że była np. ślepa czy głucha, mimo że dziecko było zdrowe. Poza tym dotyczyła też innych narodowości. Była jak najbardziej legalna, bo na mocy ustawy. Podobnie alkohol jest legalny, ale nie każdy ma prawo go nabyć.

Nie wiem czego ty nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
@Volki: Jeśli zapiszesz w ustawie, że alkohol mogą tylko nabyć obcokrajowcy, a Polak za nabycie alkoholu będzie karany śmiercią to nie oznacza, że alkohol jest legalny na mocy ustawy w Polsce, a na pewno nie ma to żadnego związku z liberalizmem światopoglądowym. Świat nie jest czarnobiały - za legalną aborcję uznaje się, że każdy obywatel (a raczej obywatelka) ma prawo jej dokonać na żądanie bez sankcji karnych. Niemki tego prawa
  • Odpowiedz
  • 0
@pites

Jeśli zapiszesz w ustawie, że alkohol mogą tylko nabyć obcokrajowcy

Przecież dałem ci fragment ustawy, która nie różnicuje narodowości. Przestań kłamać. Niemka mogła też dokonać aborcji. Negujesz fakt historyczny. Mam ci dać oryginał ustawy? xD
  • Odpowiedz
@Volki: Tak, poprosze fragment, w którym jest zapisane, że zdrowa, „aryjska” Niemka może dokonać aborcji na żądanie bez podania przyczyny (choroba dziecka, uszkodzony płód, itd). Bo z artykułu, który wstawiłem jasno wynika, że zdrowe „Aryjki” za aborcje były karane śmiercią.
  • Odpowiedz
  • 0
@pites A z czym ty się teraz kłócisz? xD Ja twierdzę, że była legalna i dotyczyła również Niemek, a ty temu zaprzeczasz.
  • Odpowiedz
@Volki: Stwierdziłeś, że Hitler był liberałem, bo była legalna aborcja. Udowodniłem Ci, że to nie jest prawda, wskazując że zdrowe Niemki były karane śmiercią za aborcje. Stwierdzenie „ABORCJA LEGALNA BYŁA ZA HITLERA” to jawna manipulacja i tani populizm, bo nie była legalna w pełni.
EOT
  • Odpowiedz
  • 0
@pites Dlaczego tak chamsko kłamiesz? Nie napisałem, że był liberałem, a że miał podobnie "mocno liberalne poglądy" jak OP. To nie to samo, dzbanie, więc gówno udowodniłeś.
Mógłbym napisać, że jak ty podobnie mówił prawdę Pinokio, ale zaraz byś próbował udowodnić, że on kłamał xD xD

Aborcja za Hitlera była legalna, a do tego wskazałem ci nawet upoważnienie samego Hitlera dla szefa kancelarii i jego lekarza do zapewnienia aborcji nieprzewidzianej w
  • Odpowiedz
@Volki: Oho, zaczyna się ad personam xD
Nie, Hitler nie miał liberalnych poglądów. Jego poglądy to wręcz zaprzeczenie liberalizmu. Robisz kurtyzanę z filozofii politycznej. Nie chce mi się z trollem nawet dyskutować. Siedź dalej w swojej bance „jedynych, słusznych faktów”.
  • Odpowiedz
  • 0
@pites

Hitler nie miał liberalnych poglądów

Zacytuję siebie: Mógłbym napisać, że jak ty podobnie mówił prawdę Pinokio, ale zaraz byś próbował udowodnić, że on kłamał xD xD

Gdyby cię sarkazm kopnął w dupę, to byś nawet tego nie zauważył.
  • Odpowiedz