Wpis z mikrobloga

mirki czy #zwiazek ktory opiera sie na niepewnosci no i na #seks i wspolnym spedzeniu czasu ale bez jakis motylkow w brzuchu ma sens? tzn tak ze nie czuje sie jakies milosci oszalalej, tylko rozsądek że mozna cos razem porobić i podupcyc, generalnie zeby nie wpasc w #przegryw ? Czy można z tego przejsc w prawdziwy związek z tego situationshipu ?
Roznica jest taka ze do tej pory moglem #seks i zadnych tesknot itp a za tą jednak tęsknie jak jej chwile nie widze.
#ankieta #zwiazki #pytanie #rozowepaski

Czy taki związek ma sens (jest przyszlosciowy)?

  • jest 45.8% (27)
  • nie jest 54.2% (32)

Oddanych głosów: 59

  • 14
  • Odpowiedz
@vateusz:

Czy można z tego przejsc w prawdziwy związek z tego situationshipu ?

Skoro nie czuje sie tego czegoś, tylko takie o dupcenie to tylko w taki jak większość ludzi czyli z rozsądku bo latwiej we dwoje itd.
  • Odpowiedz
@vateusz: najprościej mówiąc, z Twojej strony są uczucia, z jej nie ma i dlatego w ten sposób nazywasz tą relacje?

Z tego co czytałam to te całe situationship jest wtedy gdy nie ma z obu stron zaangażowania i relacja nie ma przyszłości z jakichś względów, a góruje tutaj wygoda i coś na kształt zapychania czasu. Raczej kiepska prognoza na przebudowanie tego w związek, no ale nie ma rzeczy niemożliwych. Trzeba by
  • Odpowiedz
@iThink: wlasnie ta chuc tez mnie odpycha, ale tego tak z przemyslania i poznania roozwej wydaje mi sie korzystniejsza.
A no i ona nie mowi ze nie czuje do mnie motylkow teraz, tylko ze nigdy nie czula, a jak byla w liceum to czula do jakis tam typow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
najprościej mówiąc, z Twojej strony są uczucia, z jej nie ma i dlatego w ten sposób nazywasz tą relacje?


@blond_lok: no wlasnie chyba sie pojawiają, ale to ona pierwsza mnie poznala, zagadala w zasadzie to ona mnie poderwala
  • Odpowiedz
@vateusz: wiecznie motylków z brzuchu się nie ma, prawdziwą miłość można nazwać uczucie, kiedy się o tą drugą osobę martwisz, myślisz o niej w każdej kwestii bierzesz ją pod uwagę.
  • Odpowiedz