Wpis z mikrobloga

Wykop w pigułce:

-> Ktoś wymienia coś złego co zrobiła platforma
-> NO A POPACZ CO SIE DZIEJE TERA PISOWCU TY, COOO PISOWCU NIE PRZESZKADZA CI DEMONTAZ PANSTWA?!? WPADŁO 60 GROSZY CO???

-> Ktoś wymienia coś złego co zrobił PIS
-> Przepraszam, ale platforma zrobiła podobnie albo nawet gorzej
-> AHA CZYLI WSZYSTKO SPOKO, NIE MA PROBLEMU TAK?! COOO PISOWCU NIE PRZESZKADZA CI DEMONTAZ PANSTWA?!? WPADŁO 60 GROSZY CO???

Nienawiść do Pisu wam mózgi wyżarła

Czekam na nazwanie mnie Pisowcem, symetrystą czy jak to sie teraz tam nazywa xD

#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi #protest #4konserwy #neuropa
  • 8
@co_to_za_zycie: serio, uważasz, że błędy PO można porównywać do tego, co zrobił PiS? To co robiło PO nigdy nie podchodziło pod trybunał stanu. O PiSie tego powiedziec nie można. Dlatego ludzie reagują alergicznie. Są po prostu mega #!$%@? tym co się dzieje w Polsce.

Włącz TVP i jeśli Wiadomości nie ruszają cię ani trochę, możesz skasować mój wpis i wrzucić mnie na czarną. Nie mamy o czym rozmawiać.
@blakker: nie, będę robił wszystko, by ludzie nie głosowali na PiS. Niech głosują na cokolwiek innego.

@co_to_za_zycie: Teza jest taka, że mamy taki czas, że trzeba uderzać tylko w PiS, bo ludzie gotowi na nich zagłosować, co jest dla Polski dewastacją i nie mówię tu o gospodarce. Nie obchodzi mnie, na co głosujesz, dopóki nie głosujesz na PiS.
@ajuto00: czemu mam uderzać tylko w PIS? robię to wystarczająco często ale jesli ktoś wywołuje inna partię a coś mi się w niej nie podoba to nie będę robił bulwy z logiki. Masakrujmy pis dalej byle nie z klapkami na oczach o tym jest mój wpis