Wpis z mikrobloga

@kilo-bravo: https://pl.aliexpress.com/item/4000133127331.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7c952496y9mpAL&algo_pvid=580f07e1-83de-4b81-ab12-518cbca95953&algo_expid=580f07e1-83de-4b81-ab12-518cbca95953-3&btsid=0be3743615896276180121667ed464&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
Kia Pro_ceed 2010 r., wszystko bez problemu działa po kostce ISO. Musiałem tylko przelutować jeden kabelek odpowiedzialny za podświetlenie przycisków bo chciałem mieć podświetlenie włączane automatycznie po uruchomieniu świateł pozycyjnych.
  • Odpowiedz
@kilo-bravo: Bardzo polecam, wygoda jest niesamowita. Polecam Ci od razu Agama Launcher w wersji pro. Trzeba zapłacić chyba z 10 ziko ale zdecydowanie warto. Dużo opcji konfiguracji. Możesz sobie ustawić autostart dowolnych aplikacji po uruchomieniu radia także nie trzeba się bawić w ręczne włączanie Yanosika czy Spotify. No i moim zdaniem graficznie prezentuje się zdecydowanie najlepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matti32: no to fajnie byłoby. Mam kilka pytan: jak działa telefon przez bluetooth? Jest zewnętrzny mikrofon? Używasz kamery cofania? Dobrze odbiera radio? Jak z jakością dźwięku?
  • Odpowiedz
@kilo-bravo: No to tak:
1. Bez żadnych zastrzeżeń. Przez BT mam podpięty interfejs OBD do podstawowej diagnostyki oraz własnie telefon. Parowanie zajmuje dosłownie kilka sekund, po sparowaniu możesz używać telefonu jako źródła audio (nie korzystałem ani razu bo muzykę odtwarzam ze Spoti bezpośrednio na radiu). Oczywiście po sparowaniu, które później już odbywa się automatycznie jak wsiadam do auta można korzystać z radia jako zestawu głośnomówiącego. Jak ktoś do mnie dzwoni to
  • Odpowiedz
@kilo-bravo: Myślę, że jak najbardziej. Pamiętaj tylko, że w obu przypadkach chyba trzeba będzie dokupić zewnętrzny mikrofon bo nie zauważyłem żeby był w zestawie. No i dla pewności dokładnie wymierz sobie ramkę w samochodzie żeby później nie było zdziwienia, że coś nie pasuje :)
  • Odpowiedz