Wpis z mikrobloga

@Eli_Cohen Mieszkali tyle lat i nigdy nie identyfikowali się z tym krajem. Sprowadzili na nas 2WŚ, nie okazują żadnej wdzięczności za pomoc jaką dostali wręcz przeciwnie non stop atakują i szkalują Polskę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EvilToy: kiedyś czytałem z nią wywiad i tam mówiła że dopiero w Polsce dowiedziała się że jest żydowką. Tak to uważała się wyłącznie za Amerykanke.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@etui64: pardon, nie wiem czemu tu to użyłem, oczywiście chodziło mi o wiedzę + prezencje/kulture osobista (mówię to z tego co zauważyłem oglądając wywiady i inne wideo z nią + jej ksiazki)
  • Odpowiedz
@Eli_Cohen: lubię takie zaczepki wykopkowe typu "daj źródło cwaniaczku" XD
Talmud zawiera m. In. przypisy, które mówią o nienawiści do gojów i przeświadczenie o byciu narodem panów, polecam książkę " Poznaj Żyda!/Talmud, żydowska Księga Ksiąg" jest ona w necie. Dam Ci kilka wycinków, są akurat na poziomie wykopu:
Ci wszyscy goje są według Talmudu: „kosza mi, do których się wrzuca słomę i gnój; mają oni tylko zwierzęcą duszę. “ — „Wy jesteście ludźmi — schlebia żydowska księga ksiąg Żydom — reszta zaś narodów to bydło.“ — „Żydzi są ludźmi, albowiem dusze ich pochodzą od Boga, gojów zaś, których dusze pochodzą od nieczystego ducha, można tylko świniami nazwać“: — „Chociaż innowiercy mają postać ludzką, mimo to są tylko małpami w porównaniu z człowiekiem (t.j, Żydem); — „nasienie nieżyda jest jako nasienie zwierzęcia“; — „od akumów bierze się lekarstwo tylko dla zwierząt, nigdy dla siebie.“
„zakazano wam litować się nad innowiercami.“ Mojżesz Bar Majmon przykazał: „pięćdziesiątem naszem przykazaniem jest, abyśmy nie litowali się nad innowiercami.“
„Gdy Żyd przechodzi obok świątyni innowiercy, która się rozpadła, powinien wyrzec: chwała Tobie, Panie, żeś zdruzgotał dom bałwochwalców.“
 „Gdy przechodzi obok stojącego jeszcze domu goja, powinien zawołać: Bóg zniszczy
  • Odpowiedz
@EvilToy: Ależ tu się zrobił potężny fanbase Radka. Szkoda, że z wiernością u niego na bakier. No i wszyscy już pozapominali że był w pisowskim rządzie. No, ale wtedy był młody, naiwny i pełny ideałów i wierzył w wizję Jarka i Lecha. Zawsze się znajdzie jakieś wytłumaczenie. Dalej pałujcie się politykami. Nawet mi was nie żal. No chyba, że to high quality bait.
  • Odpowiedz