Wpis z mikrobloga

no dobrze, ale czemu oczerniasz gościa, który pracuje w archiwum x - mówi jak to wygląda na codzień i ma efekty w postaci - doprowadzenia pod wymiar sprawiedliwości morderców.


@LadyRaspberry: Może dlatego, że prawdziwe nazwiska osób pracujących w Archiwum X są ściśle tajne?
  • Odpowiedz
  • 2
@LadyRaspberry Aaa juz rozumiem, Tobie się wydaje, że to alibi dla policji to ma być w sądzie. Nie w sądzie zwykle nikogo to nie interesuje. Albili jest dla przełożonych/prokuratury/jakiegoś BSW czy kogo tam mają/ew. dziennikarza nadgorliwego.
  • Odpowiedz
@push3k-pro ale czemu mi to próbujesz udowodnić? Ja tylko napisałam, to co powiedział mi policjant, a nie że ja tak mówię. Jeszcze raz powtarzam, że uważam tak jak on - wszystko powinno się odbywać w sferze faktów, a nie domniemań.
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry

on cokolwiek kiedyś zgadł?

Twoja odpowiedź:

bardzo dużo spraw. Byłam kiedyś na wykładzie jednego typka z archiwum x i on powiedział, że (może dla niektórych niestety) korzystali z jego wizji i w znacznej części przypadków pozwoliło to policji znaleźć ciało i ustalić sprawcę.

To jest ściema. Podawanie ogólników, to nie jest pomaganie. Kręcisz albo coś źle zapamiętałaś i teraz pieprzysz androny.
  • Odpowiedz
Czy może szukać tropów i wskazówek wszędzie? Nawet u jasnowidzów?


@LadyRaspberry: To ja proponuje rzut monetą albo weźmy losowego gościa, wypytajmy go i może nam coś powie.
Sobie coś takiego też wyobrażam...

Siedzi takich kilku takich śledczych i żaden nie ma pomysłu, ale nagle jeden:
- Panowie mamy szczęście, bo jest 3:30 i zaczynają się Tajemnice losu, może wróż Ezoteriusz nam coś podpowie. Lepsze to niż nic co nie xD
  • Odpowiedz
@dzikognisty: @Halbr: @LadyRaspberry: podobno wygral japonski teleturniej w ktorym kilkunastu jasnowidzow z calego swiata dostala sprawe zabojstwa. Z 100% dokladnoscia powiedzial jak wygladala zbrodnia. Oczywiscie o tej sprawie to nawet media nie wiedzialy. Znikad nie dalo sie ustalic szczegolow. Czy to prawda nie wiem. Wiem natomiast ze sam potrafie zobaczyc przyszlosc we snie plus minus pol roku do przodu. Zapisuje sny i nawet kolor ubran sie
  • Odpowiedz
Wiem natomiast ze sam potrafie zobaczyc przyszlosc we snie plus minus pol roku do przodu. Zapisuje sny i nawet kolor ubran sie zgadza. W listopadzie widzialem ludzi w maskach we snie. Tego to nawet nie zapisalem bo po prostu uznalem to za niemozliwe xDD


@lubielizacosy: Mam prośbę. Załóż tag, gdzie będziesz opisywał swoje sny i zobaczymy, co się z tego będzie sprawdzać. Z chęcią będę obserwował. A takie #!$%@? po
  • Odpowiedz
@bartton: nawet nie wiem co to xD ale to nie tylko o maski xhodzi. Widze sytuacje i miejsca w ktorych nie bylem oraz ludzi ktorych jeszcze nie znam. Zawsze to jest okolo pol roku do przodu xD. Z tym ze mowiac dokladniej w momencie gdy ta sytuacja ma miejsce musze czuc podekscytowanie. Inaczej nie zobacze tego we snie. @smutny_kojot: nic sie nie sprawdzi. Bo to normalne sytuacje z
  • Odpowiedz
nikt nie musi mi wierzyc


@lubielizacosy: Dobrze, że nadpisałeś, bo prawie uwierzyłem, że przewidujesz przyszłość we śnie xD

Natomiast chetnie bym kogos poznal kto ma podobnie. Bo moze ktos taki jest?

Ja przewiduje swoją przeszłość, ale nie wiem czy to podobne.
  • Odpowiedz
to jedynie może świadczyć o tym ze jest dobrym „detektywem”. Ogólnie to szok, ze mamy 2020 i ludzie dalej wierzą w takich oszustów


@megalol: Dokładnie tak to widzę. Według mnie gość jest najzwyczajniej w świecie dość inteligentny i szybko kojarzy fakty i zrobił sobie z tego pracę, w której się za bardzo nie przemęcza, a z której ma niezłe pieniądze.
  • Odpowiedz