Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 294! W dzisiejszym wysrywie padło 16 HASEŁ oraz PODWÓJNE bingo! Wyniki:
JĘZYK POLSKI: DZISIEJ; TUTEJ; 1130 WAT; WZIĄŚĆ; z MOING feng shui; EKONOMICZNE nieuzasadnione;

Zaczynamy od patentu na dwie ZACHCIANKI- wydrukował sobie przejściówkę do butelki na saturator. KURNIA, będzie TEST czy działa! No niestety, pasuje tylko korek.

1:22 INTERAKCJA Z WIDZAMI z Krakowa! Jakieś sugestie, coś fajnego, jedzeniowego, co jest teraz czynne i żeby się nie UPIERNICZYĆ? Hmm, czynne jeszcze nie jest, w sensie tylko na dowóz, ale polecam pizzerię Al Forno. Oh, wait ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aha, MACANKO oferty kijanki, której nawet nie czyta

2:30 Pierwsza seria ODBIĆ, kawa zadziałała na kwasy żołądkowe.

3:12 KOMODA RADZI! Lepiej mieć elektryka za stówę z panelami, niż kupienie elektryka za 150 tysięcy i płacenie dalej za prąd. #bebzunlogic pełną, ulaną gębą. A teraz zdradzę mu sekret. Lepiej "wziąść" auto w benzynie/dieslu za stówę i mieć do przejechania/serwisu założyć że 50 tysięcy wyda się na eksploatację (paliwo/serwis), niż "wziąść" auto za 150 tysięcy i płacić dodatkowo za paliwo.

4:27 Do e-zabawki wlewamy się z BŁĘDEM TECHNICZNYM, uciął zdanie. #kieleckiulaniec chlipie że fotowoltaika nie pracuje na pełnych obrotach w pochmurne dni.

6:17 Hahahaha o jak kurnia skisłem XD Ujęcie na przepotężną konsoletę kijanki i blur na prędkościomierzu. Z DYSTANSEM pączek, Z DYSTANSEM!

7:29 Z REKLAMAKĄ się wstrzymywałem, ale chamski najazd na stronę z adresem dealera, bo akurat ma pytanie o zielone tablice (taa...) kwalifikuje to hasło.

8:55 Odbywa się test burna. Normalnie, #!$%@? #ussponton zgrywa drugiego Kopyrę, tylko od energoli! Smak cytrusowy, z nutą #!$%@? wie czego. I ten stary, 50-letni pierdziel robi to całkiem na serio!

10:12 I witamy w świątyni gubernatora- GALERII. Wstąpił do BURGER KINGA i idzie wpiermandalać na parkingu. I tu, taka ciekawostka, bo nie jest to parking wokół galerii, tylko znajdujący się nieco dalej pusty parking przy akademikach Politechniki Świętokrzyskiej. Ergo, kielecki misio-pysio jest bardziej zakompleksiony niż myślałem i wstydzi się nagrywać swoje smuty z auta nawet kiedy w okół jest mało ludzi. Nie chciałem zaznaczać hasła JANUSZ PRZY KORYCIE, bo w końcu nie upiermandala pożyczonej fury, ale słuchając jego gadania z pełną gębą i spuszczania się nad #!$%@?ą kanapką z Burger Kinga, no nie mogę, po prostu nie mogę nie zaznaczyć.

15:02 Ledwo, ledwo i może na siłę, ale PRUSAK na wysrywie pokazany.

Link do wysrywu: https://www.youtube.com/watch?v=F0sIgCsc_zs
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 294! W dzisiejszym wysrywie padło 16 HASEŁ oraz PODWÓJNE bi...

źródło: comment_1589481517AGqwhOfVWQD47dryKwBfkq.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz