Wpis z mikrobloga

#priorityline
➡️zniknęło częściowo z GearBest
➡️na Banggood jest i działa
-----------------------------------------

➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

⏩Obecnie na GearBest nie ma możliwości wybrania dostawy Priority Line (która omija VAT) z magazynu HK. Jest tylko dostawa kurierem (Expedited Shipping) i tradycyjne zwykłe dostawy (Registered i inne). Priority Line zostało tylko przy niektórych produktach z magazynu CN, jednak większość najpopularniejszych przedmiotów jest z HK. Jak zamawiacie więc coś drogiego trzeba liczyć się, że może wpaść na VAT. Priority Line ma wrócić wkrótce. Wszystko przez wirusa.

Opcją w przypadku GearBest jest wybór europejskiego magazynu, np.:
➡️polski magazyn -Fast 08
➡️czeski magazyn - Fast 23

Na Banggood Priority Line jest i działa prawidłowo, można spokojnie zamawiać z Chin.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast jak zależy Wam na szybkiej dostawie można filtrować produkty po magazynach i wybrać np. tylko te z Europy, Hiszpanii itd

Można np. na stronie Banggood wybrać kategorię "telefony"' i wyfiltrować dostępne z Hiszpanii czy innego magazynu.

Wybieramy kategorię, klikamy "Filter", a następnie "Warehouse" i wybieramy odpowiedni magazyn. Pokażą się produkty z danej kategorii dostępne z wybranego magazynu

Sprawdźcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gearbest #banggood #priorityline #sebeksspoleca

sebekss - #PriorityLine
➡️zniknęło częściowo z GearBest 
➡️na Banggood jest i dział...

źródło: comment_1589468122iHak7FKRnH92HJqJWfySvN.jpg

Pobierz
  • 25
via Android
  • 0
@meloon mi idzie DPD wysłana 20.04, tez stoi.
jak masz status wysłane, to tak jest (DPD otrzymał dane przesyłki. dostanie ja fizycznie jak dotrze z Chin do UK)
via Android
  • 0
@HeniekZdzialek no właśnie problem jest z odprawą na Węgrzech. tam przez wirusa jakis mega zator sie zrobił. a tak naprawdę to juz dawno (po 70dniach) powinieneś miec zgłoszony spór i oddaną juz kasę
@sebekss:
Mam tak długą konwersacje z obsługą klienta, że mógłbym wydać to w formie noweli.
Naprawdę męczyłem ich co kilka dni o zwrot lub ponowną wysyłkę. Choć wiedzialem ze nie wyślą nowego sprzętu, bo cena skoczyła z 4890 na 9200. Nie mam pojęcia skąd taki wzrost ceny.
Z kolei GearBest był uparty i twierdził ze juz zaraz dostanę przesyłkę. Mieli rację.... ale ile się na czekałem to moje......
Moja od 18.03 idzie i żadnych zmian w statusie nawet nie wiem czy wysłali. Deadline minął a oni twierdzą żebym jeszcze czekał. Kpina normalnie.
@Liszczu: Jak oddałem spór do PayPala to od razu inaczej wygląda kontakt z nimi, chyba inaczej się nie da w tym sklepie. Niech oddadzą hajs, bo ten sam telefon znalazłem taniej z wysyłką z Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@meloon: może podpowiesz jak ogarnąć zwrot jak płaciłam przelewy24.. Bez ubezpieczenia? Gearbest wciąż każe czekać i teraz wydłużyć mu znów o 25 dni.. Masakra