Wpis z mikrobloga

Czy szykują się teraz jakieś promocje na Redmi Note 8 Pro (zależy mi na wersji 128gb)? Zależy mi na gwarancji w Polsce i rozsądnej cenie. Wszędzie obecnie widzę za 1200zł. Na pewno da się taniej.

#xiaomi
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ikar4 On co chwilę jest w promocjach, nie kupuj go za 1200 bo to bez sensu, chyba że ci się śpieszy. Załóż sobie konto na pepper.pl ustaw powiadomienie na xiaomi. Kilkakrotnie była wersja 64gb za ~950zł w oficjalnej dystrybucji imo nie warto dopłacać trzech stów by mieć 128, masz tam slot na sd

I jak coś masz teraz mi9 t 128gb na mi home za 1299 moim zdaniem lepszy wybór.
  • Odpowiedz
@tuzq: Nie chcę telefonu z tą wysuwaną kamerą, nie ufam takim mechanicznym rozwiązaniom. Nastawiłem się na 128gb bo obecnie moim największym problemem jest notoryczny brak miejsca. Nie chcę się tym przejmować i zawsze mieć spory zapas na większą aplikację. Poza tym mniej zajętego miejsca tym lepsza wydajność. Niestety problem polega na tym, że normalnie bym poczekał, ale mój obecny telefon wydaje się dogorywać. Grzeje się niemiłosiernie i trochę mi zależy
  • Odpowiedz
  • 0
@ikar4 No to cóż twoja decyzja dobrej ceny raczej nigdy nie znajdziesz na już, trzeba trochę poczekać. Pewnie z tydzień dwa co najmniej.
  • Odpowiedz
@tuzq: z tego co patrzę po historii na ceneo to nie ma zbyt dużo promocji na niego, większość niskich cen to te z aliexpress i innych banggood :/ Widzę, że trochę jesteś w temacie. Polecasz jakąś alternatywę ewentualnie?
  • Odpowiedz
  • 1
@ikar4 128 była za 1050 w oficjalnej dystrybucji trzy tygodnie temu, no ale to kupa czasu :) Może się pojawić ponownie za trzy dni albo trzy tygodnie, cholera wie.

Raczej ciężko o coś lepszego oprócz mi9t, nie wiem czego się tutaj bać. Kupujesz nowy telefon masz dwa lata gwarancji na tą kamerę. A wybór zdecydowanie bardzo dobry.

Galaxy a71 z olxa zafoliowanego od operatora dostaniesz za około 1300-1350zł świetny telefon, trochę
  • Odpowiedz