Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@elf_pszeniczny: Nigdzie, a co? Biseksualizm oznacza jednoczesny homoseksualizm i heteroseksualizm. Ale jak jest "bi" to znaczy, że musi być tri, tetra itd. hehe, zaorane.
  • Odpowiedz
@rbk17: Najlepsze, że nikt nie kwestionuje, że są tylko dwie płcie (sex), tylko głupiutkie prawactwo nie rozumie różnic między sex a gender. Tak jak nie rozumie tego, że płeć (sex) jest sprawą niezerojedynkową z powodu takich zjawisk jak intereseksualizm, ale nie przeczy to temu, że są tylko dwa bieguny male i female. Zbyt dużo tu niuansów na móżdżek prawaczka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@elf_pszeniczny:

Uuups zabrakło miejsca na inne


Uuups, zesrałeś się, bo nigdzie nie pisałem o żadnej płci. Ale można dalej walić w chochoła o 64 płciach.
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: ja nie kwestionuję tego, ja zwracam uwagę, że bisexual, bilingual czy cokolwiek innego bi- nie oznacza automatycznie, że tylko 2 opcje płci/języka istnieją. To oznacza, że ktoś posługuje się dwoma językami, identyfikuje się z dwoma płciami itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Probz: mam ci przytoczyć definicje ze słownika języka polskiego?

@XDwGlowie: nie oznacza, dlatego później jakieś dzbany wymyśliły synonim "panseksualizm" bo im przeszkadzało sugerowanie w nazwie o tylko dwóch płciach, które dawniej było oczywiste dla każdego że to wyczerpywało zbiór możliwych płci

I nadal pytam czemu nie ma osób z pociągiem do trzech płci
  • Odpowiedz
@koroluk: takie wypowiedzi to znak ze serio ludziom brakuje kryzysu i celu w zyciu ze zaczeli sie zastanawiac i wymyslac takie #!$%@? xD za jakis czas cos do porzadku #!$%@? i przez jakis czas wszystko bedzie po staremu

  • Odpowiedz
No tak, znajomość biologii i antropologii to znak, że ludziom brakuje kryzysu


@koroluk: gender studies to pseudonauka humanistyczna, nie ma nic wspólnego z biologią. Takich nauk w historii cywilizacji było wiele i zostały zapomniane.
  • Odpowiedz