Wpis z mikrobloga

Honeycomb bravo throttle będzie też w wersji dla arbuza
#symulatorelektrody #lotnictwo #xplane #p3d #fsx

New Product Announcement!
We're very excited to announce the Throttle Pack for Airbus™ A319 – A380 for the Bravo Throttle Quadrant. The Throttle Pack will feature both two and four engine configuration with A/T disconnect as well as a speed brake and flap lever. The flap lever has a functional lock release function. The thrust reversers are also functional just like in the real Airbus Aircraft.
The Throttle Pack for Airbus™ A319 – A380 will launch in the same timeframe as the Bravo Throttle and will retail at $69.99 USD.

September october (rzucą sie na to jak na wiaderka w castoramie we włocławku, tak że albo polować wcześniej albo przeczekać potem) preordery wystartują 30 dni przed premierą.
suqmadiq2ama - Honeycomb bravo throttle będzie też w wersji dla arbuza
#symulatorelek...

źródło: comment_1589266659hjklINE7hg4IVn4EsUHUkd.jpg

Pobierz
  • 21
@suqmadiq2ama: a widziałeś jakieś foty tej przepustnicy jaki ma mieć to sposób montażu... Kurde zupełnie nie interesuje mnie stawianie tego na blat. Widziałeś gdzieś jakieś info żeby dało się to zamontować pod blat?
@newerty: Cena jest zajebista i o ile będzie jakość taka jak w alpha yoke (to ich dwa pierwsze produkty)

To jest sens budować fajny kokpit tanio.

Za wolant plus ten yoke gdzie masz patryczki do ap i cessnowe od zasilania plus koło trymera to już poważny pieniądz żeby tyle na gównosaiteki wydać (sam trymer jest ciężki do kupienia z saiteka i gówniany)

W sumie to wystarczy do tego pedał i tablet
@suqmadiq2ama: mam już wstępny plan że wygnę dwa płaskowniki w literę U i tak to zamontują od spodu do blatu. Jeżeli nie będzie żadnych śrub montażowych to postaram się zrobić to na 'wcisk'.

Kupiłem już ze dwa lata temu Logitech Pro Flight Yoke (czy jakoś tak) ale jest to tak gówniane że użyłem może ze dwa razy ( ͡° ʖ̯ ͡°). Z wolantem trzeba niemal walczyć (pomimo