Wpis z mikrobloga

@Nordri: No weź no! I teraz leci w pętli, a dzieci smutne hehe
Chociaż przyuczam je do metalu po mału (głownie odwożąc do szkoły/przedszkola). Muszę, bo pójdą w ślady ojca i będą słuchać rapu ;/

A utworki które wrzucasz i się spodobają, to zbieram do folderu i będzie nagrywana płytka do samochodu :D (bo moje radio w samochodzie odtwarza tylko CD)
Narazie najbardziej mi podeszło https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=Z0gw0qB0QUs&feature=emb_title
Ale ten utworek też jest
  • Odpowiedz
@SatanisticMamut: Nie straszę :)
Łagodnie zaczynam, aktualnie słuchamy Toola. Ale jak najbardziej wplatam po mału Batiuszkę, Mgłę, Gravelanda i takie inne - pojedyncze utworki, żeby nie zamęczyć. Młody już opowiada jak to będzie z mamą na koncerty chodził, a i ja się już nie mogę doczekać :)
  • Odpowiedz
@CountGrishnackh: Hehe, no może. Ja sama namiętnie swojego czasu słuchałam "N Sync, Spice Girls i Kasi Kowalskiej. Ale właśnie dzięki rodzicom poznałam Black Sabbath, Pink Floyd, The Doors i inne klasyki.
Do dzisiaj mieszam style - Niebieski słucha rapu, wiec siłą rzeczy i ja słucham. Nawet mam już swoją playlistę ulubionych kawałków :D

Ahh no jak młodzież wybierze inną muzykę, to się wtrącać nie będę - jedyne co mogę zrobić, to
  • Odpowiedz
@MemeFairy: Aj tam krzywdę - nie jest tak, że sadzam na krześle, Batiuszka ryczy i mają słuchać. Leci sobie playlista z bardzo różną muzyką, czasem black poleci. Nie słucham głośno, bo pracuję zdalnie i zwyczajnie w świecie nie mogłabym się skupić.
Nie raz i nie dwa młody się cieszył jak zaczynała lecieć w samochodzie Mgła i sam z siebie mówił, że to jest fajne.
  • Odpowiedz
@MemeFairy: a mnie się podoba :P
Nawet na koncercie miałam przyjemność być i bardzo przyjemnie się słuchało. I popatrzeć też było miło :)
Chociaż z tym patrzeniem... to milej było popatrzeć na Rotting Christ ( ͡~ ͜ʖ ͡°), ale... ale nie po to na koncert się chodzi :P
  • Odpowiedz