Wpis z mikrobloga

@stormkiss:

Az strach pomyslec co bedzie na PS5


Myślę że rachunek będzie prosty - optymalizacja w celu uzyskania stablinego 60 fps to zawsze większy wysiłek niż blokada do 30 i ewentualne dopakowanie grafiki jak starczy pary. Tu dodatkowo będzie jeszcze obok PS5 na której 60 wymagałoby jeszcze większych cięć, stąd często obie będą dostawać 30, a XSX najwyżej więcej bajerów.

A jak jeszcze wyjdzie Lockhart to już w ogóle.
  • Odpowiedz
@Bratkello: Origins mi sie podobalo, Odyssey jeszcze nie gralem, ale jest na liscie. Ja tam sie Valhalla troche jaram, ale ten argument pozniej to juz nieeezly poziom:

bo to gra multiplatformowa między generacyjna musi mieć 60 klatek
jesli to gra miedzy generacjami, to TYM BARDZIEJ kufa powinna miec te 60fpsow, bo to znaczy, ze byla robiona pod starsza generacje, wiec nie widze powodu, by konsole, ktore maja byc 'x' razy mocniejsze
  • Odpowiedz
Origins mi sie podobalo, Odyssey jeszcze nie gralem, ale jest na liscie. Ja tam sie Valhalla troche jaram, ale ten argument pozniej to juz nieeezly poziom:


@stormkiss: Nie neguje tego, ale hej dalej to Ubisoft, dalej to Assasin's Creed.

jesli to gra miedzy generacjami, to TYM BARDZIEJ kufa powinna miec te 60fpsow, bo to znaczy, ze byla robiona pod starsza generacje


@stormkiss: Wydaję Ci się, że powinna mieć - to
  • Odpowiedz