Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 291! W dzisiejszym wysrywie padło 19 HASEŁ oraz POCZWÓRNE BINGO! Wyniki:
JĘZYK POLSKI: TUTEJ; DZISIEJ; SE; nakrętka od SPRAJA; co się NAUŻYŁEM u Artura;

Na początku #kieleckiulaniec robi INTERAKCJĘ Z WIDZAMI w PRUSAKU, bo ci rzekomo proszą go żeby dodawał 3 reklamki. Ale spokojnie, wspólnieee, wspólniee ustalaliśmy że po jednej będzie. Przy okazji KOMODA RADZI rycerzom, żeby się przygotowali, bo zaraz po reklamie pada strona! Wychodzą dwie w tygodniu, powoli, spokojnie... #!$%@? ani się nie zająknie, że akcja reklamowa to porażka na którą za bardzo nie ma chętnych.

1:06 CYTRYNA, chodź trochę na dwór jak cię ulany pan prosi.

1:36 Dobra, MIEDZIANY MACGYVER rzuca komendę że może by my co zrobili z tymi ZACHCIANKO-LAMPKAMI, bo już chyba piąty wysryw się z nimi piermandoli.

2:21 BŁĄD TECHNICZNY przy TYPOWYM ZWROCIE, [ta]KA SYTUACJA, że coś mu tu kapie. Dalej, podczas prac na zewnątrz, dźwięk rozpiermandolony.

3:17 JA PIERDZIELE, wpadł na takie rozwiązanie jak nam pokazywał i chyba nie było za dobre bo się trzeba męczyć z odkręcaniem śrubek.

3:41 Drugi reflektor zamontowany, udany montaż skwitowany BEKNIĘCIEM.

4:10 Następuje potężne MACANKO wystających kabli.

6:50 Następuje aktualizacja HOŁMKITOWEGO wyposażenia domu, tym razem o "sonofy" które są niezbędne do lampek nad stołem w salono-jadalni. A po kuchni szwenda się KASANDRA. Jedna już działa, KURNIA takie moduły po 30 złotych.

9:29 #ussponton przez przypadek napełnił test mlekiem bez laktozy. TEST wypadł pozytywnie.

12:11 Już myślałem że hasło JANUSZ PRZY KORYCIE nie padnie. Ani jogurtowca nie zmacał, ani nie popisał się umiejętnościami kulinarnymi przy grillu... a tu w ostatniej scenie darcie ryja przy wudecce z SOMSIADAMI.

Z DYSTANSEM!

Link do wysrywu: https://www.youtube.com/watch?v=Ts8VEwnznf4
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 291! W dzisiejszym wysrywie padło 19 HASEŁ oraz POCZWÓRNE B...

źródło: comment_1589222013hGvGlLBRTGpC03l4nJTcBo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz