Wpis z mikrobloga

@CzajnikZniszczenia: Nie wiem czy kompromitacja, raczej sukcesem, szczegolnie ze kontrmanifestantow bylo wiecej niz manifestantow, co do zachowania, obie strony potrafia robic gnoj a w tym przypadku, trudno zeby lewacy w takiej mniejszosci mieli do tego jaja a lowcy HIVa sie schowali. Bialystok pokazal liczebnosciowo sprzeciw wobec LGBT i tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie wiem czy kompromitacja, raczej sukcesem


@Szubrawski: Pokazanie, że homofoby to w znaczniej większości agresywne patusy to sukces kontrmanifestatnów?

szczegolnie ze kontrmanifestantow bylo wiecej niz manifestantow

Co to za argument? Nikt się nie spodziewał, że będzie inaczej w najbrunatniejszym mieście
  • Odpowiedz
Pokazanie, że homofoby to w znaczniej większości agresywne patusy to sukces kontrmanifestatnów?


@freecancer: To nie jest kwestia homofobii - ktora de facto sobie ubzduraliscie. Nikogo nie interesuje co robicie w swojej sypialni, nadal tego nie rozumiecie. Rozumiem ze antifa i lewackie bojowki ktore przewijaja sie np na marszach w Warszawie to nie sa agresywne patusy tylko wyksztalceni dzentelmeni pelni oglady. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co to za argument? Nikt się nie spodziewał, że będzie inaczej
  • Odpowiedz
@Szubrawski:

Rozumiem ze antifa i lewackie bojowki ktore przewijaja sie np na marszach w Warszawie to nie sa agresywne patusy tylko wyksztalceni dzentelmeni pelni oglady.


No tak. Bo jak ktoś nie popiera agresywnych patusów z prawej strony to musi popierać agresywnych patusów z lewej strony. XD
Próbowałeś kiedyś nie myśleć zero-jedynkowo? Już nie wspominając o tym, że antifa w Polsce jest planktonem, który praktycznie nie
  • Odpowiedz
Już nie wspominając o tym, że antifa w Polsce jest planktonem, który praktycznie nie ma członków.


@CzajnikZniszczenia: Juz ci powiedzialem ze to jest kwestia skali. Nasze spoleczenstwo jest konserwatywne, przykladow zachowan antify najlepiej szukaj w krajach mniej konserwatywnych, zachodnich gdzie widac ze wcale sie nie roznia w zachowaniu do opozycji. Natomiast Polska antifa ma sie dobrze, liczebnosci szukaj na grupach i licznych fanpejdzach z FB albo policz sobie "czarny blok" na lewackich marszach w wiekszych miastach, gdzie czuja sie pewniej.

Dziękuję ci jaśnie hrabio, że pozwalasz mi uprawiać seks, ale życie się nie kręci w okół
  • Odpowiedz
Jak do sciany a kogo obchodzi ze lubisz brac w dupe w swojej sypialni?


@Szubrawski: XD
Dość wymowne jest to, że wspominasz już któryś raz o seksie, a ja o tym w ogóle nie mówię sam z siebie.
Nie brakuje ci go przypadkiem w życiu skoro wszędzie go
  • Odpowiedz