Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@saakaszi: Zaraz cię konserwy zjedzą, że przecież w Biblii jest napisane, żeby zabijać niewiernych, czego nie rozumiesz lewaku????? ISLAMIŚCI też tak robią, a jakoś się nie prujesz z tego powodu!!!!!!!!!

Myślałem, że młodzi w większości są bardziej samodzielnie myślący, a nie opierający się głównie na książce sprzed kilku tysięcy lat
  • Odpowiedz
a ja wiem, może jakiś śmieszny procent jest dumny xD


Gdybasz czy wiesz?

więc można przyjąć, że jakieś 90% Konfederatów ją gloryfikuje xD


Gdybasz
  • Odpowiedz
@Print_Screen:

nie widziałem żeby wykopki z Konfy pisały coś o tym że to co zrobiła jest złe, więc można przyjąć, że jakieś 90% Konfederatów ją gloryfikuje xD


Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że nie widziałem żeby niemcy mówili że to co Hitler zrobił to złe, więc z 90% popiera jego
  • Odpowiedz
@saakaszi: @Print_Screen: Zdajecie sobie sprawę że chrześcijaństwo dopuszcza zabójstwa w obronie życia? W przeciwnym wypadku żaden chrześcijanin nie mógłby służyć w wojsku lub policji.

W tym przypadku nie jest to jednak oczywiste bo np. KK nie uznaje płodów jako ludzi - nie przeprowadzają pogrzebów i chrztu po śmierci takowego. Nie wiem jak inni chrześcijanie ale pewnie znajdzie się kościół który to robi.
  • Odpowiedz