Wpis z mikrobloga

Zmusiłem się i na przyspieszeniu (1.5) obejrzałem to jego gadanie..On by się nadawał na jakiegoś GURU religijnego, robi swoim fanom taką sieczkę z mózgu że to jest poezja..jego fanatycy to jedna z najgorszych grup słuchaczy w pl.. Typ ma ból dupy o "ból dupy" Solara, który po prostu zainicjował tą akcję i zorganizował zbiórkę..i nie spodobało mu się to ze po prostu ktoś chce na tym czerpać zysk..I co z tego ze od początku miało iść to na cele charytatywne, jak nic o tym nie powiedział i jeszcze zdziwiony że ktoś mu uwagę zwrócił.. Założę się ze ta cała akcja była zrobiona specjalnie żeby wywołać właśnie takie oburzenie, a później wejść cały na biało i poinformować ze od początku miało to tak być xD xD Typ oficjalnie jest najgorszy. Aferowicz.

#hot16challenge2 #polskirap #tede
Hejtel - Zmusiłem się i na przyspieszeniu (1.5) obejrzałem to jego gadanie..On by się...
  • 10
  • Odpowiedz
@Hejtel: no, ale tak naprawdę taki jest cały polski hiphop xD - jedna wielka sekta wobec swojego guru, wiernie go słuchająca. Najlepiej bylo go po prostu olać, a nie robić darmową reklame jego nowej płyty, a zrobiłbym co zrobił, zgodnie ze swoim sumieniem ¯\_(ツ)_/¯ - btw, no, ale poruszył ciekawy temat, zarabiania za wyświetlenia na jutubach, a taki SB ładną ilość wyświetleń na tej akcji zebrało ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@kochamajfony: @xvlk: @nikolaj92: no wbił szpileczkę, ale kurcze chu z tym co zrobią z kasą z wyświetleń, każdy z członków SBM praktycznie wpłacił siano na zbiórkę i to nie małe kwoty.. Tede to atencjusz i aferowicz, robi wielką dramę a wystarczył serio dopisać (zysk na cele charytatywne) i cześć czepka...a teraz wielkie pretensje xD Poza tym nikt mu nie kazał czegokolwiek wpłacać, mógł nagrać hot16 i tyle i tak
  • Odpowiedz
@Hejtel: Chyba już zapomniałeś co się działo tego dnia na tagu gdy solar wrzucił na story ze tede robi hajs z koszulek i ze to słabe i w ogóle nie tak miało być. Tede go wyjaśnił, solar się obsral że wszyscy nagle będą chcieli widzieć te wpłaty, wiec powiedział tylko „a no jak na cel charytatywny to spoko” jak już pisałem , z tych milionów wyświetleń będzie dużo dużo więcej pengi
  • Odpowiedz