Wpis z mikrobloga

Ja naprawde nie rozumiem tego czlowieka. Skoro jest tak obeznany z telewizja tyle lat bo do reklam czy epizodow w filmach tez trzeba umowy podpisywac to ja nie ogarniam jak mogl tak latwo przeoczyc tyle istotnych kwestii tam zapisanych. Nawet jesli nie byl pewny jaka jest nagroda to przeciez biorac udzial w takim projekcie mogl bez problemu wejsc w internet i zobaczyc co otrzymal poprzedni zwyciezca. Na Boga przeciez on nie mieszka w jaskini na odludziu bez wifi. Ja gdybym startowala do jakiejs produkcji telewizyjnej sama z ciekawosci bym sie dowiedziala o co chodzi w takim programie. Nie wyobrazam sobie tego zeby isc gdzies na oslep. Poza tym czego on sie spodziewal ze na planie reality show bedzie dostawal jako randomowy uczestnik 5 stow za dzien a od wygranej nie zaplaci podatku? To ja nie pracujac w tv jestem swiadoma pewnych rzeczy w przeciwienstwie do kamila ktory siedzi w tej branzy tyle lat. Nie czaje kompletnie tego czlowieka.
#bigbrother
  • 5
@Bb_2019: tez za Kamilem nie przepadam ale tu jestem mu przyznajmniej w czesc historii uwierzyc. Oczywiscie ze tam prawie umarł to oczywiscie sobie sam wymyśla jak to Kamil. Ale skoro nawet Dawid czy Mateusz sugerowali ze produkcja dawała ciala i była masa manipulacji to cos w tym musiało być
@Przemas129: ja wierze w to jak najbardziej ze produkcja dawala ciala bo nawet po streamach mozna sie bylo zorientowac ze cos jest nie tak. W tej kwestii nie twierdze ze kamil klamie. Zreszta sama mowilam ze ta druga edycja byla #!$%@? po calosci i ze zamiast isc droga pierwszej edycji to tu postawili na manipulacje, jeszcze wiekszy hejt i stwierdzili ze fajnie bedzie jak wcisna wiecej rezyserki. Mysleli ze to ludzie