Wpis z mikrobloga

Mirki, miesiąc temu zasubskrybowałem sobie usługę Xbox Game Pass za 4 złote. Przelałem odpowiednią kwotę na #revolut i zasubskrybowałem. W tym miesiącu znowu chciałem skorzystać z promo, ale mam nierozliczoną płatność na 55zł za Ultimate, bo nie odpiąłem wtedy swojej karty, ani nie anulowałem usługi przed końcem. Da się jakoś anulować to żądanie przedłużenia subskrybcji?

#microsoft #xboxgamepass #xbox
  • 5
@czachaaa1: haha, ja też kupiłem game passa za 4 złote, zapomniałem anulować okej zapłaciłem za jeszcze jeden miesiac no i anulowałem tym razem odrazu, a teraz patrze że chcą mi znowu ściągnąć kase za JESZCZE kolejny mimio iż subskrypcje mam anulowaną (w usługach i subskrypcjach ją mam ale nic nie moge z nią zrobić a bot od pomocy mi mówi że nie mam żadnych subskrypcji). Całe szczęście nie mam tych 55zł
@chiraq: @czachaaa1: Mam podobny, opisałem na tym samym tagu. Ogarneliście to jakoś ? Chcą ściągnąć hajs (ale nie mogą bo nie mam środków na koncie) a ja nie chce już tego używać, ale usługa już się naliczyła...
@ski3ra ja załatwiłem to tak, że opłaciłem zaległość, a potem na live chacie poprosiłem o refund. Powołałem się na to, że nie jestem już zainteresowany usługa, a moja aktywność w ostatnich dniach była prawie zerowa. Poszło bez problemu :)
Skontaktowałem sie z supportem i otrzymałem taką informację: "Just wait because in a few months your subscription will cancel itself and the balance will be waived, this can take 2-3 months. Your credit won’t be impacted and you aren’t sent to collections or penalized for this."
Także głowa spokojna, wystarczy zapomnieć a wszystko samo się anuluje.