Wpis z mikrobloga

Mirki z #uk jak to jest, mam abonament z #vodafone ustawili mi direct debit, dostałam sms że 08.05 pobiora płatność, wchodze dziś na swoje konto na vodafon i mam że zapłacono, ale z konta #santander nie pobrali żadnej kasy, na vodafone sprawdzałam i nr konta oraz sort kod się zgadza,zadzwoniłabym do nich ale angielski nie na tym poziomie aby się dogadać telefonicznie
  • 11
@Eyan: jeżeli podałaś wszystko dobrze to tak może być ze jest zapłacone ale informacja na koncie pojawi się później. Miałem podobnie za ratę za samochód. Info na stronie ze zapłacone a z konta nic nie zniknęło. Po tym doczytałem ze informacja na koncie może pojawić się z 2-3 dniowym opóźnieniem. Poza tym dzisiaj bank holiday wiec może dlatego.
nic sie nie zmieniło na stanie konta do wykorzystania


@Eyan: Nic się nie zmieniło bo o północy przed dniem wolnym, transakcje się nie księgują między bankami, tylko wewnątrz sieci danego banku. Wszystko jest ok.
@Eyan: Tez tak miałem z direct debit z vodafone, w aplikacji zmienia się na zapłacone w dniu w którym maja pobrać dd a jak się nie uda to później status płatności się zmieni i doliczą £5 do rachunku