Wpis z mikrobloga

Cześć. Wiem, że każdy żyje teraz totsami ale może ktoś ostatnio ma podobny problem dotyczący gameplayu co ja. Od ostatniej ligi weekendowej coś dosłownie #!$%@?ło się z moim gameplayem. Każdego dnia, grając i w DR i w SB gra chodzi niesamowicie wolno, co drugie podanie jest niedokładne mimo że adresat podania jest niekryty i stoi jakieś 3m od podającego, a przede wszystkim zawodnicy czy to przy próbie odbioru czy przy próbie podania/strzału wykonują przedziwne ruchy i wychodzą z tego animacje, których wcześniej nie widziałem na oczy. Wiem, gameplay fify jest #!$%@? i wiadomo to nie od tej wersji gry, ale ten tydzień był najgorszy w mojej przygodzie z tą "grą". Zdarzały się wylewy w pojedynczych meczach, ale od tyg każdy mecz a zagrałem ich chyba z 25 to jeden wielki wylew. Gram na PC, czyściłem kompa CCleanerem, bawiłem się ustawieniami nvidia i nic. Ponad tydzień temu aktualizowałem sterowniki karty graficznej no ale to nie może być przecież powód... Ktoś ma podobnie? Albo wie jak temu zaradzić oprócz usunięcia fify z dysku?
#fut
  • 8
  • Odpowiedz
@matafio: była aktualizacja też poczułem zmiane.Zdecydowanie coś #!$%@? też ze strzałami,wchodzą trudniej.Pewnie chodzi o totsy i zbustowane karty musieli spowolnić gre bo by to wszystko już mega komicznie wygladalo
  • Odpowiedz
  • 0
@matafio no #!$%@? grac sie nie da, straciłem w DR już 300pkt z tego tytułu bo wszystkie moje karty nagle są do #!$%@?. Jak tak jutro bedzie przy WL to koniec z ta giera.

Zauważyłem też duży przyrost drop backów i to w każdym meczu.
  • Odpowiedz
@Shishu: ogolnir powiem Ci ze wczoraj przefralem ok 10 meczy a wygralem 2, dzis zagralem 10 i 10 wygralem... najlepsze jest to ze czulem ze wszystko wychodzi. Zawodnicy wybiegaja na pozycje, wygrywam kazda pilke, przeciwnik po przyjęciu wypuszcza sobie a ja przejmuję, specjalnie na to zwracalem uwage. Dramat nikt mi nie wmowi ze nie ma handicapu
  • Odpowiedz
  • 0
@Bosconovitch ale ja przez cały rok grałem normalnie. w LW w zeszłym tygodniu E3, teraz było G1, a w DR zacząłem robić swapy to jakiś #!$%@? dramat i spadlem z 1 ligi już xD
  • Odpowiedz