Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć. Czy jest jakiś Mirek albo Mirabelka który/a montuje klimatyzację? Nie mogę zaprogramować kontaktronu w nowym sterowniku samsunga z tego roku. Wszystko mi działa do momentu cholernego sterownika. Robię to że sterownika na ścianie i bez przewodowego i nic. Proszę o pomoc. #samsung #klimatyzacja
  • 4
@wojtekwojtecki: Ja Ci z tym nie pomogę, ale skontaktuj się z nimi: https://www.domserwis.pl/kontakt/ o samsungu wiedzą wszystko. Nie próbuj dzwonić na numer z Google, tylko napisz @- ten numer to infolinia samsunga i niczego się nie dowiesz. A tak na marginesie, to trzy razy w życiu parowałem pilota z jednostka wewnętrzna. Tragedia. Nie wiem po co i dlaczego oni tak utrudniają życie. Jeśli będziesz miał jakiś problem, to opisz mi proszę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Opluty3: dzięki za odpowiedź. Ja jestem w kontakcie z domserwisem ale oni z każdą wiadomością odsyłają mnie do swoich autoryzowanych serwisantów ale przesyłają mi odpowiedzi na pytanie ale w tak enigmatyczny sposób że już mnie szlak trafia. Mogę Ci podesłać to co oni mi wysłali bo moim zdaniem brakuje mi ostatniego kroku. Ja dzwoniłem do 5 instalatorów z mojej okolicy których wskazał domserwis i każdy z nich mówił że ustawienie tego