Wpis z mikrobloga

@NieBojeSieMinusow: Nie mówię że nic sięnie dzieje. Też mi się ten cyrk nie podoba, jestem zawiedziony i odeślę im ten "pakiet ankietowy" potargany w drobny mak z komentarzem co sądzę o członach z komisji liczących te ankiety. Ale wpływ na to co się stanie mam niewielki.

Na dodatek jestem zdania że Poczta rękami niedołęg, które tam pracują wyśle nasze pesele w Polskę.

Inna sprawa że "kiedyś" to już może książek nie
dlaczego upatrujesz winę za obecną sytuację w członkach komisji wyborczych? Oni nie stanowią prawa.


@Dammix: Nie. Nie są winni. Za to biorą w tym szalbierstwie udział i na to już jak najbardziej wpływ mają i od tego momentu biorą za to odpowiedzialność. Podobnie jak inne parchy - listonosze, ale ci już mają mniejszy wybór, bo ryzykują pracą.
@motaboy: no to twoim tokiem rozumowania, gdyby nikt nie zgłosił się do liczenia głosów, bo to jest niemoralne w obecnej sytuacji. To rząd obsadziłby swoich ludzi w komisjach (np zmobilizowałby sympatyków partii) z powodu braku chętnych i tak mielibyśmy komisje składające się z wyborców PiS. O konsekwencjach takiego ekscesu chyba nie muszę pisać.
@Dammix: Te rozważania są bez znaczenia. Nie ma usprawiedliwienia dla sku%wysyństwa które uprawia się wokół czegoś, co usiłują nazwać wyborami. To nie będą wybory. A człowiek którego po tych cudach wskażąsobie na stanowisko, nie będzie żadnym prezydentem i umiem sobie wyobrazić sytuacje kiedy będzie nazywany w TV gnojkiem, uzurpatorem, durniem itd. i będzie to absolutnie usprawiedliwione - sam go tak nazwię, chociaż na niego głosowałem, bo ten urząd nie będzie już
@motaboy: nie wiem czemu od razu tak na mnie najeżdżasz i co wywołało w tobie takie emocje skoro napisałem tylko, że gdyby nikt nie zgłosił się do pracy w komisjach to PiS znalazłby już swoich ludzi, ale ok. I te rozważania mają znaczenia. Sprawa dotyczy wyborów prezydenckich. Która część mojej wypowiedzi jest żałosna?
@Dammix: Jestem strasznie rozdrażniony tym, co sięwyprawia przy wyborach. Jakkolwiek nie byłoby one dziś przeprowadzone - są absurdalne i całkowicie niezgodne z konstytucją. Jestem solidnie zawiedziony tym co wyprawiają - stąd mam nerwy kiedy w ogóle o tym myślę.

Każdy kto w tym weźmie udział, weźmie na siebie odpowiedzialność. A już ludzie którzy zasiądą w komisjach przede wszystkim. Niechby sobie znaleźli "swoich" - niespecjalnie rozumiem dlaczego to ma cokolwiek usprawiedliwiać.

Co
@motaboy: zgoda. Też nie jestem zadowolony z tego co się teraz wyprawia z wyborami. Wybory powinny być najmniej istotnym tematem w czasach walki z epidemią koronawirusa. Jednak jeśli wybory zostaną przeprowadzone zgodnie z planem, to PiS zrobi wszystko, aby uzyskać jak najwyższy wynik, aby odtrąbić sukces, tak? Jeśli nikt nie zgłosiłby się do komisji, to jest to logiczne, że PiS wysłalby tam swoich ludzi, aby mieć jeszcze większą kontrolę nad wyborami
@pacjent_0: koło hooya im to lata co będzie napisane w książkach gdy będą już wąchać kwiatki. Wielka mi groźba. Tymczasem pożyją sobie pięknie za tęgo zrabowane ciężko zarobione pieniądze zwykłego obywatela- to się liczy.