Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak wygląda sytuacja na #frontend? Warto iść w tym kierunku, kompletnie od zera? Patrząc na ogłoszenia to mało ofert w porównaniu do reszty z IT. Niby wirus ale... Człowiek chce polepszyć swój byt, włożyć czas ale żeby po roku nie obudzić się że ten kierunek jest martwy.
W fronted podoba mi się, że widzę efekty swojej pracy.
#programowanie
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enslavedeagle: nie wiem czy mi się podoba bo dopiero zaczynam czyli jak to na początku euforia ale i mnóstwo pracy nad materiałem. Podoba mi się że mogę zobaczyć na bieżąco co robię. Taka samomotywacja.
@OrzechowyDzem: @TheBestThing: konkurencja to w zasadzie w całym IT chyba. Przejrzałem setek postów i nawet junior za 2.5k idzie znaleźć.
@doee: zaszkodzić nie ale poświęcony czas tak. Widzę, że ogromn pracy mnie czeka.
Interesują
@anthoris: Moim zdaniem - nie. Przesycenie na rynku entry-lvl jest do takiego stopnia, że firmy nie mają nawet jak już odsiać stosów CV. Ciągle powstają nowe szkolenia z frontu, wszyscy się tego uczą i generalnie szkoda chyba tracić na to czas.

Jedyny ratunek w tej sytuacji to szybka nauka podstaw frontu i szukanie open-source by mieć doświadczenie. Umówmy się, większość ludzi ma takie samo, nudne portfolio. Proste apki, własna strona i