Wpis z mikrobloga

@MarianPazdzioch69: ostatnio łoś coś #!$%@? że niby chce przestać pić, i wczoraj na lajcie za bardzo nie chciał walić lufki. Widać że on jest świadomy swojego alkoholizmu ale na pewno szansę żeby z tego wyjść są znikome ponieważ on nie chce iść na leczenie, twierdzi że sam przestanie. Bierze przykład z 207 chyba.
  • Odpowiedz
@MarianPazdzioch69: nie chcę zabrzmieć jak jakiś polaczek, ale jak myślę, że us17 zarobił prawie 4 koła za ustawienie komputera w domu Łosia i odpalenie lajta, to aż mam ochotę przeprowadzić się do białegostoku i zaproponować Jankowi 60-40, bo to jest kasa #!$%@? za nic.
  • Odpowiedz
@el_Maestro: Chyba nie tak za nic. Łosie chyba nie mieli internetu, komputera czy telefonów wcześniej. Nie wiedzą jak założyć jakieś konta na TAD, jak wypłacać kasę. No i ktoś te donejty typu "ln ln ln ln ln ln ln ln" musi ogarniać. Niech kasę bierze, ważne że godnie, sprawiedliwie i jawnie się to wszystko odbywa. Nie to co pewien gej z bielska, lub menel z upalnej.
  • Odpowiedz
@MarianPazdzioch69: Kwity kwitami ale czy napewno jest to połowa wpływów bo na lajtach dony wpadają a pasek celu stoi albo trwa zabawa z zerowaniem paska sto razy. Łatwo namieszać przy takim czymś. Mam nadzieje że ktoś zlicza z donów a nie celów. Ja uwierzę kiedy zobaczę screeny z przelewów z tip and donation a potem kwity na 50% i wręczanie Łosiowi.
  • Odpowiedz
@Grzechogrinder: jak wypłacę wszystko to wstawię też rachunki z tipply to sobie każdy przeliczy co do grosza. Tam brakuje trochę kasy bo wycofali jakieś 200 z paypala i trochę jeszcze było zamrożone na 3 tygodnie. @el_Maestro: @Rododendronborodo: gdyby to była prawda to może bym się zgodził. Psycha siada użerać się z nim fakt, że dniówka wychodzi niezła. Tam ktoś napisał co ja bym zrobił bez Łosia no nic, może
US17 - @Grzechogrinder: jak wypłacę wszystko to wstawię też rachunki z tipply to sobi...

źródło: comment_15886065677m8RrOicOkAMxnJgD2Ttrp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz