Wpis z mikrobloga

@SweetStud bo jak się coś napisze w necie, to jest to najlegitniejsza prawda na 100 pro xDDDD chyba nie masz jeszcze 15 lat, żeby wiedzieć, jak to jest mówić rzeczy wyssane z palce, żeby się przypodobać reszcie.
@GrumpyStar Zawsze jak poruszany jest temat nastoletnich nie-dziewic pojawia się ten bzdetny komentarz. Skąd przekonanie, że kłamią, żeby przypodobać się rówieśnikom? Chłopaków to bym zrozumiał, ale dziewczyny raczej ukrywają takie rzeczy - i jest to statystycznie potwierdzony fakt. Imo dziewczyny mówią prawdę, wiele nastolatek po 14 roku traci dziewictwo, wystarczy spojrzeć na statystyki średniego wieku pierwszego stosunku w krajach Europy, żeby to wiedzieć. Ale ty będziesz snuć własne domysły?
@Davidozz bo miałam kiedyś 15 lat i słyszałam różne dziwne rzeczy, które później okazały się nie mieć pokrycia w rzeczywistości. To samo tyczy się chłopaków i dziewczyn, więc nie bronię tylko jednej strony.

Sam snujesz domysły, że dziewczyny ukrywają takie rzeczy - bo stereotypy tak mówią?
@GrumpyStar:

bo miałam kiedyś 15 lat i słyszałam różne dziwne rzeczy,

Świetny dowód anegdotyczny

Sam snujesz domysły, że dziewczyny ukrywają takie rzeczy - bo stereotypy tak mówią?

Nie, wiele badań naukowych np. to w artykule

They found that women had 6.3 partners on average, while the men they were dating believed that number to be closer to 5.3. Men reported an average of 10.4 partners, while women they were dating thought
@GrumpyStar: Czyli sugerujesz, że kobieca psychologia zmienia i podejście do ukrywania partnerów zmienia się z wiekiem? Jakbym znalazł badania, gdzie badana jest populacja nastolatków to też byś podważała ich wiarygodność, bo przecież młode dziewczyny kłamią, żeby przypodobać się rówieśnikom?