Wpis z mikrobloga

Zastawiam się nad kupnem komputera w konfiguracji: Ryzen 5 3600+chłodzenie, B450 MSI Gaming Plus MAX, RTX 2070 SUPER, DDR4 2x8GB 3200 MHz CL16 + dysk ssd 500 gb na SATA. Podane części wychodzą około 5000 zł i teraz kwestia; czy ceny obecnie nie są zbyt przesadzone z powodu koronawirusa i druga sprawa, czy nie lepiej poczekać do końca roku na premierę nowych ryzenów, serii kart 3000 od geforce i premierę next genów konsol (co myślę że wpłynie na cenę). Chciałbym poznać zdanie kogoś, kto mniej więcej obserwuje rynek i zna zachowanie cen. #komputery #pcmasterrace
  • 5
@Flin: to ja mam tak samo siedzę po wymianie tylko procka na r3600 ze starym gtx1070 i czekam na nowe karty serii 3000, bo według mnie nie opłaca się przeskakiwać na 2070s

ale to też zależy na czym siedzisz, ja w to co chciałem zagrać dalej mi pójdzie więc nie zmieniam nic
@Flin: Tez zalezy ile chcesz wydać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ja sie przesiadam z Lapka na Pcta wiec tez moge poczekac ale nie do nastepnego roku.
@snajp511 o toto. Mam to samo. Ja siedzę na gtx 1060 i nie widzę na ten moment opcji zmiany karty. Zmienię po premierze kart na rtx 3000 lub jak spadnie cena na 2070 super lub rx 5700 xt.