Wpis z mikrobloga

Dzisiaj o godzinie 15 straciłem najukochańszego i najdzielniejszego psiaka jakiego można było sobie wymarzyć z którym przeżyłem połowę mojego życia mając wrażenie że nigdy go nie zabraknie. Więc zamiast się smucić bo tego na pewno by nie chciała, podzielę się z wami zdjęciami tej uroczej mordki aby wiedziała gdziekolwiek jest że wielu ludzi dowiedziało się że była dobrym psiakiem.

#zwierzaczki #psy
Sferor - Dzisiaj o godzinie 15 straciłem najukochańszego i najdzielniejszego psiaka j...

źródło: comment_1588517888AwlQOKpWbyWv6V9iBkZxwq.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
Więc zamiast się smucić bo tego na pewno by nie chciała


@Sferor:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

też tak myślałem, potem łaziłem po mieszkaniu jak naćpany i ryczałem przez 40 minut szukając kota który został przecież uśpiony
  • Odpowiedz
@czywamsienudzi: Ja szlocham dzisiaj cały dzień ale staram się cały czas uśmiechać, chociaż kiedy spojrze na jakikolwiek zakamarek mieszkania to zaczynam ryczeć jak głupi bo wiem że tu: zawsze leżała, przechodziła, siedziała. Bez niej jest strasznie cicho i pusto i ciężko utrzymać uśmiech.
  • Odpowiedz
@Sferor: żeby ci nie skłamać to u mnie jakoś tak przez pierwszy miesiąc było ryczenie, obwinianie się itd. potem z miesiąca na miesiąc to odchodziło dzisiaj zaczynam ryczeć jak tylko sam zacznę się znowu obwiniać itd. [kitku nie wysterylizowałem więc rak zeżarł po 9 latach życia]

ehhh

jak się nie zabijesz to weźmiesz albo piesu albo kitku na pocieszenie po wakacjach od zwierzaka
  • Odpowiedz
@Sferor: to jest bardzo dziwne co się dzieje i jak człowiek się przyzwyczaja, u mnie się część wspomnień zatarła, ale najgorsze są te pierwsze tygodnie, może to zależy od człowieka, ale...

na pewno w którymś momencie się z tym pogodzisz, to samo w sumie miałem po śmierci babci, dzisiaj mam wrażenie jakby była ona alternatywnym światem, to jest tak głupie...
  • Odpowiedz
@czywamsienudzi: ahh... nieźle opisałeś moje uczucia w tej chwili, również nie wysterylizowałem psiaka i obwiniam się o wiele rzeczy które zaniedbałem, o rzeczy które mogłem zrobić inaczej. Pytanie "Co gdyby" krąży mi po głowie cały dzień.
  • Odpowiedz
Niestety jestem już strasznie zmęczony i fizycznie i emocjonalnie, ale dziękuje każdej osobie która napisała komentarz aby mnie wspierać w tym cieżkim dla mnie momencie to wiele dla mnie znaczy. Na pożegnanie chcę podzielić się moim najdroższym nagraniem z nią.
Sferor - Niestety jestem już strasznie zmęczony i fizycznie i emocjonalnie, ale dzięk...
  • Odpowiedz
@Sferor: na początku może to dołować, ale uwierz że jak się przyśni piesu to będzie lepszy humor, ciężko mi stwierdzić czy to tylko jakaś gra mózgu czy naprawdę to małe gówno takie kochane nie opuszcza, ale znajoma ma świadome sny na tyle że kitu jej odpowiada, czuje fizycznie jak łapie za pyszczek i daje buziaki, albo bierze na ręce i głaszcze itd.
  • Odpowiedz