Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzika_kaczka_bez_dzioba: Jak ktoś napisał podbijaj do supportu, ale szczerze to wątpię, że pomogą.
Rockstar uwielbia banować tych co nie trzeba i mają później #!$%@?. Jeszcze na PC i konsolach nowej generacji jest szansa, ale na PS3 i na XBOX 360 wątpię, żeby pomogli.
Poza tym nie myślałem, że na starych konsolach ktoś daje #!$%@? o cheaty.

Jeżeli support nie pomoże to trzeba ustalić czy Rockstar daje bana na konsolę czy na
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Masterpolska94: no i to ban taki ze jak sie konsola wiesza przy wczytywaniu online, moder moder noze to zdjąć, rockstart banuje na anem i jets inny komunikat. We wtorek przychodzi ps4 bo niema sie grac online z tymi czitami.....
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Masterpolska94: @MisPluszowyZWadaWymowy: włączyłem gta i polazłem ogarnąć parę rzeczy bo eie długo wczytuje, przychodze a tqm takie coś
https://youtu.be/VzJwwMT0i_M
@By_strzyc: Ci nie odpiszę bo moim zdaniem jest frajerem i jest u mnie na czarnej liście

Dlatego wydalem 2tys i kupiłem ps4 pr0. Moze jak bedie ps plus nowa konsola i wszyscy beda grac na oryginalnych grach to bedzis lepiej :)

d.....a - @Masterpolska94: @MisPluszowyZWadaWymowy: włączyłem gta i polazłem ogarnąć ...

źródło: comment_1588524420oa5qeTlgSBhELOZrZ294Ao.jpg

Pobierz