Wpis z mikrobloga

Pytania do cs 1.6, bo nie gralem sto lat:
- da sie zmniejszyc celownik + jak celowac na daleki dystans xD bo z obecnym to #!$%@? widze, czy bron strzela w srodek czy jak
- jakie sa podstawowe gamemody? zeby szukac serwerow
- co powinienem zmienic w ustawieniach? ogolnie chyba kiedys sie ustawialo jakies macro do kupowania itp
#cs16
  • 8
@Svchvr: a kojarzysz moda w ktorym sie wybieralo "role/klase" i dostawales z niej bron? ewentualnie dodawalo jakies ine bonusy jak predkosc postaci, niewidzialnosc, skoki itp itd albo specjalne awp ktore robilo 1000000 dmg zeby zabijac na jeden strzal.

Bo poki co nie chce sie bawic w kupowanie, a chce tylko zobaczyc jak sie strzela i czy jest sens wracac.
@Svchvr: o tak to brzmi jak to. A jeszcze jedno pytanko, bo wbilem na losowy serwer i dostalem od razu bana za "awp croshair". Czy to oznacza, że ta wersja ktora sobie pobralem do testowania (jakis portable) ma jakiegos wbudowanego cheata? XD

W sumie nie mialem stycznosci za bardzo z takimi rzeczami. Jak juz to pamietam ze musialem wrzucac na serwer pliki powtorki tylko czasem.
@NewBlueSky znajdz w warsztacie crashz crosshair generator od uzytkownika crashz. Tam sobie mozesz skopiowac celownik od pro graczy lub swoj zrobic. Jak celowac? W glowe i liczyc ze siadzie head, to sie nie zmienia w csie od lat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrystJan: w sensie chodzi mi o to czy przypadkiem w Cs 1.6 nie było zawsze celowania w środek?

Bo jak jeszcze grałem w 1.6 to latałem cały czas awp/scout +de. A później w csgo zmienili trochę zachowanie broni i de stał się strasznie gowniany. Tak samo lepiej mi się latało że scoutem skacząc jak #!$%@? i waląc heady w skoku niż z awp xD