Wpis z mikrobloga

Ale mi żal ludzi co jarają się tym nowym "Assasynem"
Tak w cudzysłowiu, bo ni #!$%@? to nie jest żaden assasyn.

ile miał traler? 3 minuty? i ukryte ostrze pokazali w chyba przedostatniej sekundzie, i nagle wszyscy się jarają xD
#!$%@? czym.

Może to być co najwyżej gra RPG o wikigach, bo ani nie ma templariuszy, ani bractwa assasynów.
Tylko se jakiś ragnar biega i podbija.

Ale nie powiem, zaciekawiła mnie gierka, bo jak mówię. Assasyn to nie będzie, ale wydaje się zajebista gierka o wikingach.
Pytanie teraz jak to bardziej zjebią do premiery.

#gry #assassinscreed #ps4 #pcmasterrace
  • 18
  • Odpowiedz
Tak w cudzysłowiu, bo ni #!$%@? to nie jest żaden assasyn.


A black flag ile miał asasyna w swoim cgi trailerze?

#!$%@? czym.


Pracują nad tą grą ludzie od Revelations, Black Flag i Origins

bo ani nie ma templariuszy,


proto-templariusze, mówi to panu coś?

ani bractwa assasynów.


@Medyc: Darby i Ashraf potwierdzili pojawienie się bractwa w wywiadzie
  • Odpowiedz
Black flag też nie był assasynem, tylko grą o piratach lol.


@Medyc: no a bractwo w tej grze nie istniało xd

To tak jakby powiedzieć, że ac3 nie był o asasynach tylko o rewolucji
  • Odpowiedz
@Medyc: większość seryjnie klepanych gier ubi odpala się aby pośmiać się z bugów i nagrać sobie kompilację glitchy ( )
  • Odpowiedz
@Medyc: @Trajforce: dla mnie ostatni prawdziwy asasyn to Unity. Od Syndicate są na równi pochyłej. Zarówno Origins i Oddysey mimo iż są dobrymi grami to jednak zupełnie nie podeszły. Unity im trochę nie wyszło, ale powinni coś zrobić w tych klimatach na nowym silniku, a nie jakieś Faraony, Wikingowie etc. Trylogia Ezio, Trójka i Unity. Black Flag też był spoko
  • Odpowiedz
prawdziwy asasyn to prawdziwy asasyn tamto
xD
AC to gra Ubisoftu o bieganiu i zabijaniu (z naciskiem na możliwość użycia ukrytego ostrza) w określonym settingu historycznym, tak jak Call of Duty to bieganie i strzelanie jako żołnierz, a wszystko inne jest zmienne i zależy od tego co się sprzedaje
  • Odpowiedz
Ale mi żal ludzi co jarają się tym nowym "Assasynem"


@Medyc: ale mi zal ludzi ktorzy maja bol dupy, bo gierka nie jest taka jaka sobie wymarzyli xD

Tak w cudzysłowiu, bo ni #!$%@? to nie jest żaden assasyn.


No bo nie ma goscia w bialych lachmanach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz