Wpis z mikrobloga

Ślub od pierwszego włożenia odcinek 11.
#slubodpierwszegowejrzenia


Reasumując, ASIA i WOJTEK są dla mnie na wygranej pozycji. Oby nie spieprzyli tego () reszta uczestników dobrze ze jest, bo nakręcają nas do oglądania tej szopki dalej
  • 12
  • Odpowiedz
@shnitzel: Ja mam odwrotne odczucia co do Asi i Adama. Koleś normalny nie jest, ale dziewczyna wyraźnie ma spore problemy i IMO nie powinna zostać dopuszczona do takiego programu, psycholodzy niestety z dupy i nie ogarneli.
Na ten moment pewnie zachowywałbym się podobnie do Adama, czyli z jako takim szacunkiem, ale tylko żeby to dograć do końca programu i elo.
Oliwka i Łukasz to jedno wielkie xD, nawet jak zostaną ze
  • Odpowiedz
ten człowiek to jest jakaś totalna kur.. porażka. Skąd oni go wzięli? Widać to jak na dłoni ze typ TOTALNIE nie jest nią zainteresowany, ma ją w dupie.

SIOSTRO ADAMA JESLI TO CZYTASZ TO RATUJ ASIĘ PRZEZ TYM DZBANEM, NIE TWOJA WINA ZE MASZ ZJ..ANEGO BRATA Z WYIMAGINOWANYMI WYMAGANIAMI


@shnitzel: Taki scenariusz dostał, żeby budzić emocje i nakręcać oglądalność.
  • Odpowiedz
@miki4ever: a do kogo Oliwia by pasowała? Chyba jedynie do faceta, który umiałby nią potrząsnąć i nie pozwalałby jej na takie odzywki, która teraz ona uskutecznia w kierunku do Łukasza. Zwłaszcza ten tekst „pantofelku” pokazał, że ona go po prostu nie szanuje. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@Kalafior_Krzys_2: Ona to potraktowała jako „tak musi byc, dali mi go to się postaram wykorzystać te szanse”. Teraz przynajmniej to widać ze próbuje wychodzić z inicjatywa i w ogóle. Poszła na siłownie gdzie ona nigdy nie chodziła. Widać ze dziewczyna chce coś z siebie wykrzesać. Chciałaby wyjść z czymś więcej do niego ale cały czas powtarza ze nie chce się narzucać ( ͡° ʖ̯ ͡°) takie rzeczy
  • Odpowiedz